Nie wyglądają na swoje lata cz. 2

Diety gwiazd.
Tomasz Kammel poprowadzi drugą edycję programu Tomasz Kammel poprowadzi drugą edycję programu "The Voice of Poland". Kapif

Tomasz Kammel

Tomasz Kammel zawsze wygląda dobrze i nienagannie. Nic więc dziwnego, że nie widać po nim lat. A prezenter ma już na karku 40stkę.

Wygląda na: 35

Magda Gessler Magda Gessler Kapif

Magda Gessler

Królowa tego zestawienia. Magda Gessler ma 58 lat. Nie ma w tym wieku nic nadzwyczajnego. Ale Magda wciąż wygląda kwitnąco. Do tego podkreśla, że nie poprawiała sobie urody. My wierzymy, bo po restauratorce nie widać oznak skalpela.

Wygląda na: 40

Anna Kalata Anna Kalata Kapif

Anna Kalata

Anna Kalata trochę nas rozczarowała. Była minister wszędzie opowiada o swojej metamorfozie. Dieta, ćwiczenia, joga. Tyle wysiłku dało dobry efekt. Ale nie bardzo dobry. Magda Gessler osiągnęła to samo bez kiwnięcia palcem. Anna Kalata na prawdę ma 47 lat.

Wygląda na: 35

Laura Łącz Laura Łącz Kapif

Laura Łącz

Laura Łącz również oszukała czas. 57-letnia aktorka walczy z oznakami czasu jak może. I wychodzi obronną ręką. My, bez zaglądania w metrykę dalibyśmy jej 50 lat. A wy?

Wygląda na: 50

Szymon Majewski Szymon Majewski Kapif

Szymon Majewski

Największy urwis telewizji jak Piotruś Pan - wieczny balangowicz. I przypuszczać, że Szymon ma 44 lata. Nie jeden tata ma tyle lat. Majewski się tym kompletnie nie przejmuje. Nadal kocha odważne stroje i młodzieńczy styl.

Wygląda na: 39

Więcej o:
Komentarze (69)
Nie wyglądają na swoje lata cz. 2
Zaloguj się
 • sansa

  Oceniono 7 razy 7

  Eno, kuchara wygląda na 40? Ale pojechaliście :-)))

 • omen666

  Oceniono 7 razy 7

  Co za głupoty. Kazdy wyglada na swoje lata! Anna Kalata na 35 ??? Jakies jaja. . Tylko Majewski wyglada na te 39. To co tu jest powypisywane to smiech na sali

 • krissirk90

  Oceniono 5 razy 5

  Wyglada, ze wszyscy potrzebuja okularow !
  Pani Gessler wyglada gorzej od moje ciotki, ktora ma 70 lat !!
  Prosze jeszcze raz ( uwaznie !!) popatrzec na jej oczy i powieki !

  Pozdrawiam
  D

 • predent

  Oceniono 7 razy 5

  Gessler wygląda na dobre 50, ale schludne, mocno oklepane kremami. Mogłaby trochę popływać, to najlepiej wyszczupla. Kalata zrobiła się na Torbicką, ale mam wrażenie że coś się może stać, wystrzeli jej jakaś sprężyna nagle...Reszta bez specjalnych rewelacji, jak ktoś nie tyra za grosze i trochę ćwiczy to też się tak zaprezentuje.

 • rysiek

  Oceniono 9 razy 5

  no sorry, ale pani gessler wyhląda jak n ajbardziej na sówj wiek, jeśli nie starzej. przede wszytskim z powodu tragicznej figury, infantylnej fryzury i zniszczonej twarzy.

  natomiast kalata kwitnie:)

 • wiemwszystko

  Oceniono 7 razy 5

  Ale zestawienie - nie wiadomo czy się śmiać czy płakać. Woskowe wystające policzki i czoło bez zmarszczek pani Gessler, mistrzostwa świata stomatologów u pani Kalaty ( zobaczcie wystąpienia pani minister jakie miała krzywe i malutkie ząbki), wysuszona i przestraszona pani Łącz z wyglądu 70 +. Rzeczywiście gwiazdy oszukują czas przy pomocy kasy i botoksu. Takie zestawienia to może były atrakcyjne 50 lat temu, ale i wtedy Marlena Dietrich zmarszczki na szyi spinała pod włosami spinaczami do bielizny.

 • po_etry

  Oceniono 5 razy 5

  Gesler, czyli siostra Ikonowicza tylko tyle?? szok

 • krissirk90

  Oceniono 4 razy 4

  Nie tylko pani Gessler wyglada na starsza niz jest ale wszyscy inni tu pokazani albo moze Polacy w Polsce szybciej sie starzeja niz ludzie gdzie indziej na swiecie.....

 • zuziool

  Oceniono 4 razy 4

  Przecież Kalata wygląda na swój wiek. I co tu porównywać ją do Gesslerowej ("osiągnęła taki sam efekt bez kiwnięcia palcem")? Nie widzę tego efektu u p. Magdy, przecież jest GRUBA.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX