Galeria

Gwiazdy pod lupą: Agnieszka Chylińska! Galeria.

Gwiazdy pod lupą: Agnieszka Chylińska! Galeria.

Zobacz więcej na temat:

Komentarze (190)
Zaloguj się
 • avatar

  Oceniono 60 razy 40

  "gościu" z 30.05.09: to jest jej sprawa i jej ciało, i jeżeli taka jest jej wola to zmasakrowane to ono też może być. To, że ludzie do niej lgną to dzięki jej charyzmie i jej szczerości. A wytykanie komuś brzydoty świadczy o tym, że borykając się z własnym kompleksem poszukujemy innych ludzi, których uważamy za podobnych do siebie i próbujemy sobie wmówić że jednak są gorsi od nas samych. Dla fanów Agi ona jest piękną kobietą i jej trudna, skandaliczna młodość była jedynie "przedsionkiem" do jej wnętrza. Życzę jej by pozostała sobą do śmierci, bo dzięki temu została Królową Polskiego Rocka :) Pzdr dla fanów Chylki ;D

 • avatar

  Oceniono 59 razy 33

  Ma świetny głos i do tego wygląd. Pokazała wszystkim kobietom, że jednak można o siebie zadbać i zmienic wizerunek. potwierdza to powiedzenie, ze kazda kobieta jest piekna tylko nie każda potrafi o siebie zadbać.

 • avatar
 • avatar

  Oceniono 41 razy 27

  Serio , wiela przemiana. ale nie tylko z wyglądu. Stała się doroślejsza , odpowiedzialniejsza , ale nie mniej przebojowa. Jej nowa muzyka , pokazuje , iż nie jest juz tamtą Agnieszką z O.N.A tą samą niedojrzałą kobietą. Brawo!

 • avatar

  Gość: Gość

  Oceniono 37 razy 27

  piekna...zmyslowa...blyskotliwa...inteligentna...brakuje takiej osoby na polskiej scenie czekam niecierpliwie na wielki powrot Agi

 • avatar

  Oceniono 42 razy 26

  Rzeczywiście jej ciało, jej decyzja, szanuję cokolwiek zrobi. Chce się czuć komfortowo wobec facetów, chce być atrakcyjna, super. Chylę czoła.
  Jednak chcę powiedzieć że cenię też dziewczyny, te tzw "atrakcyjne inaczej", które jednak nie ingerują w swoją naturę. Które czują się komfortowo z tym kim są. Kochają siebie same, szanują się siebie same i pozostają sobą pomimo tzw. "niedoskonałości".
  Nigdzie nie jest powiedziane że to faceci i ich opinie mają być wyznacznikiem dla kobiet. Kobiety nie muszą się na siłę przypodobywać facetom. Kobiety powinny potrafić być samodzielne i niezależne, niezależnie czy jakiś statystyczny samiec to aprobuje czy nie.

  Niemniej jeśli Chylińska chce być widziana sexy, jeśli to jest jej samodzielna decyzja, jeśli sama się z tym nowym wizerunkiem dobrze czuje, to super.

 • avatar

  Gość: Gość

  Oceniono 34 razy 26

  Metamorfoza A. Chylińskiej wyszła jej tylko na dobre i nie mówię tu o stylu ubierania się, bo dziewczyna może równie interesująco wyglądać w Martensach jak i w szpilkach. Doskonale jej natomiast w obecnej fryzurze, wyrównanie zębów też było dobrym posunięciem. Jest piękną kobietą, co tu dużo gadać.

 • avatar

  Gość: Gość

  Oceniono 33 razy 23

  łał. ze ślamazarnej blondyneczki zmiemniła się w seksowną czrnowłosą kobietę! brawo!

 • avatar

  Oceniono 33 razy 21

  Co wy pierdzielicie ludziska... AGNIESZKA CHYLIńSKA JEST równa, fajna, bezpośrednia i ładna babeczka.. :) aaa do tego dobrze mówi. Założe sie, ze swoja inteligencja przzebiła by DODE..

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX