Agnieszka Radwańska w pięknym stylu zwyciężyła w WTA w Sydney! Po meczu PRZEPRASZAŁA rywalkę!

Agnieszka Radwańska rozgromiła Dominikę Cibulkovą!

Wszyscy komentatorzy zgodnie przyznają: finał WTA w Sydney był niesamowitym popisem umiejętności Agnieszki Radwańskiej . Nasza tenisistka rozgromiła swoją rywalkę, Słowaczkę, Dominikę Cibulkovą. Wygrała oba sety 6:0, 6:0.

AP

Polka od początku meczu dominowała na korcie. Nie dała Cibulkowej, piętnastej rakiecie świata, żadnych szans. Po zwycięskim pojedynku Agnieszka Radwańska odbierała trofeum, publicznie podziękowała i... przeprosiła Słowaczkę!

Masz za sobą doskonały tydzień. Chciałabym ci pogratulować sukcesu, ale też przeprosić za ten mecz - czytamy słowa Radwańskiej na Sport.pl . - Dziękuję za organizację turnieju, cieszę się, że mogłam tu wystąpić i wygrać. Dziękuję tym, którzy przyczynili się do tego triumfu - Tomkowi Wiktorowskiemu, ojcu, który jest w Krakowie, sponsorom oraz kibicom.

Dziennikarze Sport.pl podkreślają, że jeszcze nigdy w swojej karierze Agnieszka Radwańska nie była w lepszej formie. Dziś wygrała swój dziewiąty mecz z rzędu, w żadnym nie przegrała ani jednego seta!

Radwańska imponowała precyzyjnymi skrótami i niezwykle dokładnymi, "wyrzucającymi" serwisami. Zmusiła mierzącą zaledwie 161 cm rywalkę do popełniania 15 błędów. Cibulkova nie potrafiła przejąć inicjatywy, w całym spotkaniu zepsuła ponad 50 piłek - chwali Radwańską Sport.pl.

Nas rozpiera duma i serdecznie gratulujemy Agnieszce! Oby tak dalej!