Narzeczony porzucił Wendzikowską z miesięcznym dzieckiem. Cierpi przez to jej starsza córeczka. "Kornelka się z nim zżyła i tęskni"

Zdjęcie numer 4 w galerii - Narzeczony porzucił Wendzikowską z miesięcznym dzieckiem. Cierpi przez to jej starsza córeczka.

Instagram/@aniawendzikowska

Anna Wendzikowska
 • Zdjęcie numer 1 w galerii Narzeczony porzucił Wendzikowską z miesięcznym dzieckiem. Cierpi przez to jej starsza córeczka. "Kornelka się z nim zżyła i tęskni"
 • Zdjęcie numer 2 w galerii Narzeczony porzucił Wendzikowską z miesięcznym dzieckiem. Cierpi przez to jej starsza córeczka. "Kornelka się z nim zżyła i tęskni"
 • Zdjęcie numer 3 w galerii Narzeczony porzucił Wendzikowską z miesięcznym dzieckiem. Cierpi przez to jej starsza córeczka. "Kornelka się z nim zżyła i tęskni"
 • Zdjęcie numer 4 w galerii Narzeczony porzucił Wendzikowską z miesięcznym dzieckiem. Cierpi przez to jej starsza córeczka. "Kornelka się z nim zżyła i tęskni"
 • Zdjęcie numer 5 w galerii Narzeczony porzucił Wendzikowską z miesięcznym dzieckiem. Cierpi przez to jej starsza córeczka. "Kornelka się z nim zżyła i tęskni"
 • Zdjęcie numer 6 w galerii Narzeczony porzucił Wendzikowską z miesięcznym dzieckiem. Cierpi przez to jej starsza córeczka. "Kornelka się z nim zżyła i tęskni"
Komentarze (190)
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: Małpa

  Oceniono 242 razy 152

  Dziwny ten świat. Facet zostawia kobietę miesiąc po porodzie, a wszyscy zgodnym chórem twierdzą, że to z pewnością jej wina bo ma trudny charakter. Pozostaje tylko pytanie czemu szanowny tatuś nie zauważył charakteru Pani Ani wcześniej? Moim zdaniem to nieodpowiedzialny dupek i tyle w temacie. Najgorsze w tym wszystkim jest to, że 99%popierajacych tego Pana to kobiety. Obyście tylko na takiego nie trafiły wszystko wiedzące „madki”.

 • Gość: xh

  Oceniono 96 razy 74

  Sama nie miała litości dla swojego męża Chrisa, którego zdradzała z Rafałem, nie miała też litość dla Patryka, którego porzuciła dla bogatego Jana . Nie myślała wtedy o tęsknotach córeczki Kornelki za tatą?Teraz Jan nie ma litosci dla niej .Karma wraca ?

 • Gość: kk

  Oceniono 99 razy 73

  Laski wybierają kasiastych, ustawionych facetów i marzą o ciepłej, dostatniej rodzince, a nie rozumieją, że ci tak zwani narzeczeni, chętnie się w towarzystwie pochwalą nową zdobyczą, tak jak chwalą się nowym samochodem, tym chętniej jak ktoś znany z tv, ale z miłością i potrzebą zakładania rodziny nie ma to nic wspólnego. Kobiety powinny się nauczyć, że słowo kocham wypowiadane przed czy podczas seksu, to tylko zachęta czy zadowolenie z bzykanka, a nie wyznanie miłosne.
  Zrobiła to samo co Rosati. Ledwo poznała faceta i od razu ciąża. Przecież nikt mi nie wmówi, że trzydziestoletnia kobieta, nie potrafi się zabezpieczyć. Może planowała drugie dziecko, a facet jej się wydał na tyle zamożny i interesujący, że uznała go za dobry materiał na tatusia, ale widocznie on sam, ma inne zdanie na ten temat.
  Ortopeda Rosati - mimo tego, co ona twierdzi - zwiał od razu jak się okazało, że jest w ciąży, ten przeczekał ciążę i poród, i się oddalił.
  Oczywiście ciąża może się zdarzyć mimo zabezpieczeń, ale to są wyjątkowe wyjątki, a tu mamy jakiś wysyp. To są dorośli ludzie i jakieś zasady obowiązują obie strony. Facet zapewne alimenty będzie płacił, ale jeśli poczuł się w dziecko wrobiony i oszukany, to trudno się dziwić, że zwiał. Bo on pewnie chciał sobie poromansować spokojnie, a tu taki numer. No cóż, drodzy panowie, może sami zadbajcie o antykoncepcję, chociażby o dobrą prezerwatywę, którą po użyciu należy pamiętać, żeby spuścić z zawartością w WC, to nie będziecie mieli takich niespodzianek.

 • Gość: Kat

  Oceniono 93 razy 63

  Bo w związku trzeba rozmawiać, a nie tylko robić zdjęcia na instagram. Znając panią Anie, to zapewne za kilka dni wrzuci nowe zdjęcie, by oznajmić światu, że znów jest zakochana i to ten jedyny.

 • Gość: swen

  Oceniono 76 razy 54

  niech wzorem kaczyńskiej machnie sobie trzecie z kim innym i będzie szczęśliwa rodzinka

 • Gość: bc

  Oceniono 58 razy 48

  Na Pomponie piszą ,że ojcem jest Walter a nie Jan. To by wyjaśniało,czemu Jan się tak szybko wyprowadził po zrobieniu testu na ojcostwo

 • Gość: mat

  Oceniono 52 razy 44

  Może zrobił test na ojcostwo

 • Gość: Fifi

  Oceniono 69 razy 43

  Mam taką koleżankę - najładniejsza w klasie, oceny wyłącznie bardzo dobre, matura najlepiej w całej szkole, studia z wyróżnieniem. Ostatnio wyszła za mąż po raz 4, a ma 40-lat! Żaden facet nie spełniał jej oczekiwań, a wymagania ma na prawdę spore! Każdego próbowała "przerobić" na swój ideał. Niestety, żaden tego nie wytrzymał. Widzę spore podobieństwo z Panią Wendzikowską. A dziecko na zgodę, to już chyba najgorszy pomysł.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX