Rusin dodała kolejny wpis na Instagramie, a Rozenek ją zignorowała. Na dowód pokazała zdjęcie. Fani: Brawo!

Zdjęcie numer 1 w galerii - Rusin dodała kolejny wpis na Instagramie, a Rozenek ją zignorowała. Na dowód pokazała zdjęcie. Fani: Brawo!

fot.Eastnews

Konflikt Kingi Rusin i Małgorzaty Rozenek
 • Zdjęcie numer 1 w galerii Rusin dodała kolejny wpis na Instagramie, a Rozenek ją zignorowała. Na dowód pokazała zdjęcie. Fani: Brawo!
 • Zdjęcie numer 2 w galerii Rusin dodała kolejny wpis na Instagramie, a Rozenek ją zignorowała. Na dowód pokazała zdjęcie. Fani: Brawo!
 • Zdjęcie numer 3 w galerii Rusin dodała kolejny wpis na Instagramie, a Rozenek ją zignorowała. Na dowód pokazała zdjęcie. Fani: Brawo!
 • Zdjęcie numer 4 w galerii Rusin dodała kolejny wpis na Instagramie, a Rozenek ją zignorowała. Na dowód pokazała zdjęcie. Fani: Brawo!
 • Zdjęcie numer 5 w galerii Rusin dodała kolejny wpis na Instagramie, a Rozenek ją zignorowała. Na dowód pokazała zdjęcie. Fani: Brawo!
 • Zdjęcie numer 6 w galerii Rusin dodała kolejny wpis na Instagramie, a Rozenek ją zignorowała. Na dowód pokazała zdjęcie. Fani: Brawo!
 • Zdjęcie numer 7 w galerii Rusin dodała kolejny wpis na Instagramie, a Rozenek ją zignorowała. Na dowód pokazała zdjęcie. Fani: Brawo!
 • Zdjęcie numer 8 w galerii Rusin dodała kolejny wpis na Instagramie, a Rozenek ją zignorowała. Na dowód pokazała zdjęcie. Fani: Brawo!
 • Zdjęcie numer 9 w galerii Rusin dodała kolejny wpis na Instagramie, a Rozenek ją zignorowała. Na dowód pokazała zdjęcie. Fani: Brawo!
 • Zdjęcie numer 10 w galerii Rusin dodała kolejny wpis na Instagramie, a Rozenek ją zignorowała. Na dowód pokazała zdjęcie. Fani: Brawo!
Komentarze (129)
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: EVE

  Oceniono 108 razy 90

  Przepraszam ale mam kilka pytań: jaki jest klucz wyboru osób, które zapraszane są na takie uroczystości jak np. powitanie nowej Pani Ambasador? Co Państwo Majdan tam robią? Kogo reprezentują?

 • Gość: RAMBO GOCHA

  Oceniono 80 razy 54

  Zignorowała ??? Przecież dziś szanowny tatuś, zajął stanowisko w sprawie i raczył udzielić wywiadu dla gazety . Kogo kolejnego wytypuje gocha aby bronił jej "cnoty" ... może jutro mamusia zabierze głos , synkowie .. może byli mężowie .. kochankowie .... Śmiać mi się chce z tej baby , "perfekcyjna " w ściemnianiu .

 • Gość: hh

  Oceniono 118 razy 30

  Pani Kingo, od początku wiadomo, że nie chodziło Pani o zwierzęta, kosmetyki, wyższe idee w konflikcie z Panią Małgorzatą. Pani po dzień dzisiejszy nie może wybaczyć byłemu mężowi, że od Pani odszedł do Pani przyjaciółki, ówczesnej p. Hanny Smoktunowicz. Nie ma Pani odwagi zmierzyć się z Nią, bo wie Pani, że jest ona silniejsza charakterem i stąd Jej Pani nie zaatakowała po dzień dzisiejszy. Woli Pani za to wylać swoją życiową zgnuśniałość na p. Małgorzatę, bo jest słabsza. Po swoim rozwodzie napisała Pani książkę "Co z tym życiem", tytuł zaczerpnięty od programu TV byłego męża "Co z tą Polską", pozwalała sobie Pani na komentarze dotyczące seksu z byłym mężem. Cały czas Pani krąży wokół swojego byłego męża. Pani Rozenek jakoś nie komentuje swojego byłego męża...pewnie z szacunku do drugiego człowieka i ojca swoich dzieci. Nie cierpi Pani p. Rozenek bo swojego czasu p. Karolina Kraśko wolała bardziej zaprzyjaźnić się z p. Rozenek i Panią odsunęła. Może i coś było pomiędzy Panią Rozenek, a Panem Kraśko, ale jakoś nikt nie ma pretensji do p. Piotra...biedny chłopiec...tylko ten biedny chłopiec chyba nie do końca jest uczciwy po dzień dzisiejszy, tylko poprawny politycznie względem żony. Kolejne dziecko "na zgodę"? Pewnie za jakiś czas rozejdą się. Pozwala sobie Pani na obrażanie, wyzwiska, włączanie rodziny p. Rozenek...i to nazywa się "w imię" wyższych idei? Proponuję pójść do psychologa i rozwiązać problem zdrady byłego męża, bo po dzień dzisiejszy jest w Pani nienawiść. Lubiłam Panią, ale to co czyta się od kilku dni, to zwykle chamstwo, nie ma Pani szacunku do człowieka.

 • Gość: Jaga

  Oceniono 48 razy 30

  Taaaa.......zaimponowała fanom.......hahaha :)

 • Gość: echhh

  Oceniono 33 razy 25

  a co z biednymi końmi zajeżdżanymi dla przyjemności Kingi??? hmmm? co z siodłami ze skóry i co z butami i torbami ze skóry luksusowych marek Kingi?? Kinga jak to jest... jesteś tak bardzo fair??? Dla mnie to mega-hipokryzja w wydaniu Rusin!!!! Kreuje się na bohaterkę a takie to próżne

 • Gość: super gość

  Oceniono 39 razy 23

  za to Tatuś się włączył

 • koment7

  Oceniono 35 razy 19

  Rusin aż tak kiepsko idzie ci biznes ze sprzedażą kosmetyków, że musiałaś robić zadymę w sieci, aby swoje kosmetyki wypromować? Rozumiem ideały, można o coś walczyć i mieć pewne przekonania, ale robić biznes na tym, że kogoś popularnego się hejtuje aby wybić swoją markę to chwyt poniżej pasa. Nie bronię Rozenek, bo dla mnie zarówno ona jak i Rusin, czy też Krupa to są durne puste lale. Wykorzystały moment, by się na plecach innych wylansować i teraz szpanują, pytanie tylko czym? Wiedzą, umiejętnościami, talentem? Ja u żadnej z nich nic z tych przymiotów nie widzę.

 • Gość: Sarunia

  Oceniono 37 razy 19

  Rusin, ty lepiej nie ujadaj jak Czarek Lis, ty lepiej zajmij się pilnowaniem swoich córek, bo chwila nieuwagi i zostaniesz BABCIĄ KINIĄ.

 • Gość: gosc

  Oceniono 34 razy 18

  ta starsza pani wyglada jak opiekunka pań lekkich obyczajow,ta obok jak jej podopieczna

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX