"Kuchenne rewolucje". Dawno nie było tak sympatycznych bohaterów. Ale Gessler i tak dała im popalić. "Tu śmierdzi stęchlizną"

Zdjęcie numer 4 w galerii -

TOMASZ STAŃCZAK

 • Zdjęcie numer 1 w galerii "Kuchenne rewolucje". Dawno nie było tak sympatycznych bohaterów. Ale Gessler i tak dała im popalić. "Tu śmierdzi stęchlizną"
 • Zdjęcie numer 2 w galerii "Kuchenne rewolucje". Dawno nie było tak sympatycznych bohaterów. Ale Gessler i tak dała im popalić. "Tu śmierdzi stęchlizną"
 • Zdjęcie numer 3 w galerii "Kuchenne rewolucje". Dawno nie było tak sympatycznych bohaterów. Ale Gessler i tak dała im popalić. "Tu śmierdzi stęchlizną"
 • Zdjęcie numer 4 w galerii "Kuchenne rewolucje". Dawno nie było tak sympatycznych bohaterów. Ale Gessler i tak dała im popalić. "Tu śmierdzi stęchlizną"
 • Zdjęcie numer 5 w galerii "Kuchenne rewolucje". Dawno nie było tak sympatycznych bohaterów. Ale Gessler i tak dała im popalić. "Tu śmierdzi stęchlizną"
 • Zdjęcie numer 6 w galerii "Kuchenne rewolucje". Dawno nie było tak sympatycznych bohaterów. Ale Gessler i tak dała im popalić. "Tu śmierdzi stęchlizną"
 • Zdjęcie numer 7 w galerii "Kuchenne rewolucje". Dawno nie było tak sympatycznych bohaterów. Ale Gessler i tak dała im popalić. "Tu śmierdzi stęchlizną"
 • Zdjęcie numer 8 w galerii "Kuchenne rewolucje". Dawno nie było tak sympatycznych bohaterów. Ale Gessler i tak dała im popalić. "Tu śmierdzi stęchlizną"
 • Zdjęcie numer 9 w galerii "Kuchenne rewolucje". Dawno nie było tak sympatycznych bohaterów. Ale Gessler i tak dała im popalić. "Tu śmierdzi stęchlizną"
 • Zdjęcie numer 10 w galerii "Kuchenne rewolucje". Dawno nie było tak sympatycznych bohaterów. Ale Gessler i tak dała im popalić. "Tu śmierdzi stęchlizną"
 • Zdjęcie numer 11 w galerii "Kuchenne rewolucje". Dawno nie było tak sympatycznych bohaterów. Ale Gessler i tak dała im popalić. "Tu śmierdzi stęchlizną"
Komentarze (34)
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • harmonia222

  Oceniono 47 razy 45

  Jak miło oglądało się ten odcinek. Rzadko kiedy widzi się w telewizji tak miłych i skromnych ludzi. Życzę im powodzenia w prowadzeniu restauracji i pozdrawiam!

 • lodomeria

  Oceniono 36 razy 36

  Szkoda, że w artykule kładziecie nacisk i wyolbrzymiacie negatywy.

  Fajna para, widać, że głęboko przeorani przez życie, a mieli szczęście trafić na siebie i próbują razem toczyć ten wózek. I tak w sumie niewiele im było potrzeba, żeby zaczęli od nowa walczyć o siebie.

 • Oceniono 7 razy 7

  Naprawdę super para , po wielu trudach są nareszcie szczęśliwi ,miło się to oglądało.Źyczę powodzenia i dużo gości w restauracji.

 • siwywaldi

  Oceniono 6 razy 4

  Dwoje całkiem zagubionych i wytłuczonych przez życie ludzi, którzy o gastronomii nie wiedza nic, poza umiejętnością smacznego gotowania prostych, domowych potraw.

  Zrozumiałe jest że tu chcąc pomóc TRZEBA było zrezygnować ze strzelania garami i rzucania mięchem. I choć "rewolucja" wyszła zdaniem p. Gessler na piątkę z plusem, to ja zastanawiam się czy taki jadłospis w takim bardziej przypominającym szara chałupinę lokalu przetrwa dłużej. Ja, np. poszedł bym w hasło i szyld "Obiady domowe" czy coś w tym rodzaju

 • matts06

  Oceniono 9 razy 3

  Jeszcze taka uwaga do tego co napisałem poniżej. Ten program opiera się na tym, że właściwie za darmo zmienia się wystrój knajpy, że robi się jej reklamę w tv. Więc myślicie, że to wszystko jest tak z dobrego serca? Oczywiście, że nie. Coś za coś. A tym czymś jest "krew". Przecież ludzie by nie oglądali tego programu, gdyby Gessler zachowywała się normalnie, gdyby normalnie pomagała właścicielom wyjść na prostą, gdyby knajpa była zadbana, czysta, a uczestnicy nie odstawiali szopek co czasem ma miejsce. To byłoby nudne i by się nie sprzedało. Musi być show. Więc uczestnicy się na to godzą. Dlatego też twierdzę, że to ustawka. Musi być brud, smród i często jedzenie nie nadające się do jedzenia. Do tego bardzo często muszą być dodane dramaty rodzinne, czy między pracownikami, tak by dodać smaczku i dramaturgii do programu. Muszą latać k... pani Gessler, do tego patelni itd. Oczywiście zawsze gdzieś tam na zapleczu po iluś tam minutach programu taka rozmowa "od serca" pani Gessler z kimś kto ma problemu, tak by widz poczuł się lepiej po tych k... z początku. Sceny chwytające za serce. Coś pięknego :) A na koniec tak jak pisałem - katharsis, wszystkich i wszystkiego. Piękne odrodzenie knajpy niczym feniks z popiołów. Cudowna pani Gessler uratowała knajpę i uratowała też tych biednych pogubionych ludzi. Fantastyczne!!!

 • aa1000

  Oceniono 8 razy 0

  I znów nie zawiedli.
  Mowa oczywiście o przepojonych chrześcijańskim miłosierdziem komentarzy o pani Gessler czy też o oglądających ten program.

 • mysl_to_nie_boli

  Oceniono 11 razy -3

  To jest jakiś serial o masochistach. Dlaczego dorośli ludzie pozwalają sobie na to, żeby wstrętne babsko wtrącało im się w życie, omawiając każdy jego aspekt? W Krakowie była sobie knajpa Cudawianki, teraz jest Kiełbasa i sznurek... serio!? Kto kupuje takie prostackie pomysły!?

 • misiek1959

  Oceniono 16 razy -4

  Kochani, ten babsztyl z kołtunem na łbie robi to celowo, aby wywołać begatywne komentarze o sobie. Liczy, że ludzie z przekory będą oglądali następne odcinki tego shit-show. Można tylko te wypociny chamskiej baby zignorować. Jak oglądalność spadnie, to w końcu TVN kopnie to coś w du..ę. A swoją drogą to nie dziwota, że Polacy kochają chamstwo i bractwo pani Ikonowiczowej. Jest taka jak suweren......

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX