"Kuchenne Rewolucje". Tak wkurzonej Gessler nie widzieliśmy NIGDY. Zobaczyła, co dał jej jeść kucharz. "Odgrzewasz to i wpier***"

Zdjęcie numer 7 w galerii -

Screen z TVN/X-News

Magda Gessler z wizytą w Kościelnikach Górnych
 • Zdjęcie numer 1 w galerii "Kuchenne Rewolucje". Tak wkurzonej Gessler nie widzieliśmy NIGDY. Zobaczyła, co dał jej jeść kucharz. "Odgrzewasz to i wpier***"
 • Zdjęcie numer 2 w galerii "Kuchenne Rewolucje". Tak wkurzonej Gessler nie widzieliśmy NIGDY. Zobaczyła, co dał jej jeść kucharz. "Odgrzewasz to i wpier***"
 • Zdjęcie numer 3 w galerii "Kuchenne Rewolucje". Tak wkurzonej Gessler nie widzieliśmy NIGDY. Zobaczyła, co dał jej jeść kucharz. "Odgrzewasz to i wpier***"
 • Zdjęcie numer 4 w galerii "Kuchenne Rewolucje". Tak wkurzonej Gessler nie widzieliśmy NIGDY. Zobaczyła, co dał jej jeść kucharz. "Odgrzewasz to i wpier***"
 • Zdjęcie numer 5 w galerii "Kuchenne Rewolucje". Tak wkurzonej Gessler nie widzieliśmy NIGDY. Zobaczyła, co dał jej jeść kucharz. "Odgrzewasz to i wpier***"
 • Zdjęcie numer 6 w galerii "Kuchenne Rewolucje". Tak wkurzonej Gessler nie widzieliśmy NIGDY. Zobaczyła, co dał jej jeść kucharz. "Odgrzewasz to i wpier***"
 • Zdjęcie numer 7 w galerii "Kuchenne Rewolucje". Tak wkurzonej Gessler nie widzieliśmy NIGDY. Zobaczyła, co dał jej jeść kucharz. "Odgrzewasz to i wpier***"
 • Zdjęcie numer 8 w galerii "Kuchenne Rewolucje". Tak wkurzonej Gessler nie widzieliśmy NIGDY. Zobaczyła, co dał jej jeść kucharz. "Odgrzewasz to i wpier***"
 • Zdjęcie numer 9 w galerii "Kuchenne Rewolucje". Tak wkurzonej Gessler nie widzieliśmy NIGDY. Zobaczyła, co dał jej jeść kucharz. "Odgrzewasz to i wpier***"
Komentarze (88)
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: bryg

  Oceniono 68 razy 38

  Właścicielka restauracji w Kościelnikach jest wspaniałą kobieta,piękną,mądrą,kulturalną,ambitną,podziwiam elegancki stosunek do drugiego człowieka,nawet jeśli bardzo zawiódł.,brawo brawo brawo,życzę zdrowia i dobrych ludzi wokół

 • Gość: Gosc

  Oceniono 48 razy 26

  Podziwiam ich że w ogóle sali mu szansę w nie zwolnili. A tak przy okazjii właścicielka piękna kobieta !!!!

 • Gość: Kkk

  Oceniono 35 razy 19

  Ten kucharz to byla jakas porażka gość ich okradał dobrze ze geslerowa otworzyla im oczy

 • Gość: Reiha

  Oceniono 20 razy 16

  no dobrze, ale jak to możliwe że rewolucje robi się w lokalu z właścicielami o wątpliwej sytuacji prawnej? Bo skoro Pan Gabriel figuruje jako właściciel lokalu, a Pani Magda i Maciej uciekają przed długami i wierzycielami, to sytuacja jest co najmniej dziwna. Wg mnie ta sprawa z degradacją kucharza na kelnera i te teksty "masz teraz wykonywac nasze polecenia" to jakaś farsa. Pani Magda i Pan Maciej mają z nim układ, i nie mogą go zwolnić, bo to on szefuje im a nie odwrotnie. Na papierze wynika, że ewentualnie sam sobie przysporzył strat, a oni wobec niego nie mogą wyciągać żadnych konsekwencji. Nie rozumiem, czemu tego nie sprawdzono skoro internautom dotarcie do sprawy zajęło dosłownie chwilę?

 • panie.co.pan

  Oceniono 32 razy 14

  Widzę, że Pani właścicielka nie tylko mi podeszła :). Bardzo, bardzo sympatyczna :).

 • Gość: Pola

  Oceniono 16 razy 12

  Zaraz, zaraz. Gabriel powiedział przecież na początku, że jest właścicielem restauracji, a właściciele pensjonatu przyznali, że lokal mu dzierżawią.
  Skoro knajpa jest Gabriela, to jakim cudem właściciele są oszukiwani na rachunkach.
  Dziwi mnie, że ten facet dał z siebie zrobić złodzieja przed całą Polską.

 • Gość: wujek dobra rada

  Oceniono 10 razy 10

  A Ty, Magdo Wruszak, nie bądź taka nieskalana bohaterka,' prezeska w Furya sp. z oo. kryłaś Maneja, czyli razem nim jesteś naciągaczką i oszustką! " Maciej Manejkowski to tylko pracownik Furyi. spółka za niego nie odpowiada " - buhaha. I będziesz jeszcze przez niego płakać całkiem zasłużenie. Internet pamięta wszystko. I nie pomogą zachwyty internetowych zboków, którym staje na widok twoich wdzięków. A te wdzięki. jeszcze trochę. i też przeminą. Nie zapominaj Krzywda wyrządzona wraca jak zła karma'

 • Gość: Wujek dobra rada

  Oceniono 13 razy 9

  Ale dajecie się nabierać na pozory! Ta Magda i Maciej to parka cwanych naciągaczy i oszustów z Poznania. Poprzednie biznesy to: Cartech4x4, Furya s. z oo, zabawa w rajdy terenowe. Naciągali ludzi na thuningowanie terenówek, sponsor rajdów, kasy nie oddali i zwiali. Mają komorników na karku, ten kucharz to naiwny "słup", żeby nie dobrano się do kasy tej parki cwaniaczków, dlatego nie wyleci, a skąd niby mieli , żeby co miesiąc okładać te tysiące? Kasa po cichu wracała do ich kieszeni, naiwniacy. A Manej dla zysku to nawet tą niby bystrą, cwaną i doświadczą Gessler by
  w......ł!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX