Do najnowszego filmu pozbyła się włosów. Teraz wygląda jak kompletnie inna osoba! "Dramatyczna metamorfoza"

1/11
>
MK
Zdjęcie numer 0 w galerii - Do najnowszego filmu pozbyła się włosów. Teraz wygląda jak kompletnie inna osoba!

NEWSPIX

>
Hollywoodzkie aktorki są w stanie zrobić wiele, by odpowiednio wczuć się w rolę. Choć na czerwonym dywanie zawsze prezentują się bezbłędnie, na planie filmowym potrafią przeobrazić się w kogoś, kto całkowicie odbiega od ich wyglądu ze względu na odmienną fryzurę, sylwetkę, a nawet rysy twarzy. Najlepszy przykład? Kate Hudson, która do ostatniego sekretnego projektu zgoliła włosy. Jeszcze większym zaskoczeniem była metamorfoza Margot Robbie, na co dzień blond seksbomby, a na najnowszych zdjęciach... Cóż, zobaczcie sami. Sprawdźcie, jak na potrzeby filmu aktorki dały się oszpecić.
 • Zdjęcie numer 1 w galerii Do najnowszego filmu pozbyła się włosów. Teraz wygląda jak kompletnie inna osoba! "Dramatyczna metamorfoza"
 • Zdjęcie numer 2 w galerii Do najnowszego filmu pozbyła się włosów. Teraz wygląda jak kompletnie inna osoba! "Dramatyczna metamorfoza"
 • Zdjęcie numer 3 w galerii Do najnowszego filmu pozbyła się włosów. Teraz wygląda jak kompletnie inna osoba! "Dramatyczna metamorfoza"
 • Zdjęcie numer 4 w galerii Do najnowszego filmu pozbyła się włosów. Teraz wygląda jak kompletnie inna osoba! "Dramatyczna metamorfoza"
 • Zdjęcie numer 5 w galerii Do najnowszego filmu pozbyła się włosów. Teraz wygląda jak kompletnie inna osoba! "Dramatyczna metamorfoza"
 • Zdjęcie numer 6 w galerii Do najnowszego filmu pozbyła się włosów. Teraz wygląda jak kompletnie inna osoba! "Dramatyczna metamorfoza"
 • Zdjęcie numer 7 w galerii Do najnowszego filmu pozbyła się włosów. Teraz wygląda jak kompletnie inna osoba! "Dramatyczna metamorfoza"
 • Zdjęcie numer 8 w galerii Do najnowszego filmu pozbyła się włosów. Teraz wygląda jak kompletnie inna osoba! "Dramatyczna metamorfoza"
 • Zdjęcie numer 9 w galerii Do najnowszego filmu pozbyła się włosów. Teraz wygląda jak kompletnie inna osoba! "Dramatyczna metamorfoza"
 • Zdjęcie numer 10 w galerii Do najnowszego filmu pozbyła się włosów. Teraz wygląda jak kompletnie inna osoba! "Dramatyczna metamorfoza"
 • Zdjęcie numer 11 w galerii Do najnowszego filmu pozbyła się włosów. Teraz wygląda jak kompletnie inna osoba! "Dramatyczna metamorfoza"
Więcej o:
Komentarze (1)
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: gość

  Oceniono 9 razy 9

  Ciekawy materiał. Z jednej strony w niektórych przypadkach pokazuje kosmiczną wręcz klasę charakteryzatorów, z drugiej - ujawniają ogromną ściemę eksponując tę prawdziwą - jakże wątpliwą - "urodę" pewnych aktorek, które maską nakładaną na twarz na największe wyjścia (bo makijażem już dawno tego nazwać nie można) najnormalniej w świecie oszukują.
  Podobny efekt ma pokazywanie aktualnych zdjęć tzw. gwiazd w porównaniu do czasów sprzed operacji plastycznych.
  Dopiero w tych dwóch przypadkach widać, z kim naprawdę mamy do czynienia.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX