Legginsy to nie spodnie? Za to pozwalają na więcej. Zwłaszcza, kiedy ma się świetne pośladki. Tylko spójrzcie na jej pupę!

1/16
>
JZ
Zdjęcie numer 0 w galerii - Legginsy to nie spodnie? Za to pozwalają na więcej. Zwłaszcza, kiedy ma się świetne pośladki. Tylko spójrzcie na jej pupę!

WBF/Kapif

>
Legginsy to nie spodnie? - Owszem, ale z tych najbardziej seksownych. One widziały, jak umiejętnie wykorzystać swoje atuty, kiedy założyły legginsy. Łydki, uda, a zwłaszcza PUPY. Zobaczcie, która z gwiazd najlepiej wyglądała w legginsach.
 • Zdjęcie numer 1 w galerii Legginsy to nie spodnie? Za to pozwalają na więcej. Zwłaszcza, kiedy ma się świetne pośladki. Tylko spójrzcie na jej pupę!
 • Zdjęcie numer 2 w galerii Legginsy to nie spodnie? Za to pozwalają na więcej. Zwłaszcza, kiedy ma się świetne pośladki. Tylko spójrzcie na jej pupę!
 • Zdjęcie numer 3 w galerii Legginsy to nie spodnie? Za to pozwalają na więcej. Zwłaszcza, kiedy ma się świetne pośladki. Tylko spójrzcie na jej pupę!
 • Zdjęcie numer 4 w galerii Legginsy to nie spodnie? Za to pozwalają na więcej. Zwłaszcza, kiedy ma się świetne pośladki. Tylko spójrzcie na jej pupę!
 • Zdjęcie numer 5 w galerii Legginsy to nie spodnie? Za to pozwalają na więcej. Zwłaszcza, kiedy ma się świetne pośladki. Tylko spójrzcie na jej pupę!
 • Zdjęcie numer 6 w galerii Legginsy to nie spodnie? Za to pozwalają na więcej. Zwłaszcza, kiedy ma się świetne pośladki. Tylko spójrzcie na jej pupę!
 • Zdjęcie numer 7 w galerii Legginsy to nie spodnie? Za to pozwalają na więcej. Zwłaszcza, kiedy ma się świetne pośladki. Tylko spójrzcie na jej pupę!
 • Zdjęcie numer 8 w galerii Legginsy to nie spodnie? Za to pozwalają na więcej. Zwłaszcza, kiedy ma się świetne pośladki. Tylko spójrzcie na jej pupę!
 • Zdjęcie numer 9 w galerii Legginsy to nie spodnie? Za to pozwalają na więcej. Zwłaszcza, kiedy ma się świetne pośladki. Tylko spójrzcie na jej pupę!
 • Zdjęcie numer 10 w galerii Legginsy to nie spodnie? Za to pozwalają na więcej. Zwłaszcza, kiedy ma się świetne pośladki. Tylko spójrzcie na jej pupę!
 • Zdjęcie numer 11 w galerii Legginsy to nie spodnie? Za to pozwalają na więcej. Zwłaszcza, kiedy ma się świetne pośladki. Tylko spójrzcie na jej pupę!
 • Zdjęcie numer 12 w galerii Legginsy to nie spodnie? Za to pozwalają na więcej. Zwłaszcza, kiedy ma się świetne pośladki. Tylko spójrzcie na jej pupę!
 • Zdjęcie numer 13 w galerii Legginsy to nie spodnie? Za to pozwalają na więcej. Zwłaszcza, kiedy ma się świetne pośladki. Tylko spójrzcie na jej pupę!
 • Zdjęcie numer 14 w galerii Legginsy to nie spodnie? Za to pozwalają na więcej. Zwłaszcza, kiedy ma się świetne pośladki. Tylko spójrzcie na jej pupę!
 • Zdjęcie numer 15 w galerii Legginsy to nie spodnie? Za to pozwalają na więcej. Zwłaszcza, kiedy ma się świetne pośladki. Tylko spójrzcie na jej pupę!
 • Zdjęcie numer 16 w galerii Legginsy to nie spodnie? Za to pozwalają na więcej. Zwłaszcza, kiedy ma się świetne pośladki. Tylko spójrzcie na jej pupę!
Więcej o:
Komentarze (4)
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: I

  Oceniono 4 razy -2

  Wszystkie płaskie te tyłki maja fatalnie tylko lopez ma kobiece bardziej kształty a po za tym to fatalne płaskie dupy

 • Gość: I

  Oceniono 4 razy -2

  Płaskie tyłki wyglądają okropnie oprócz pupy Lopez o bardziej kobiecych kształtach

 • Gość: gosc

  Oceniono 2 razy -2

  Słuchaj --przeczytaj to uważnie i z powaga --notuj :
  To zajmie tylko 2 minutki, jest bardzo interesujące, zrób to za moment, są tylko 4 pytania, a odpowiedzi cię zaskoczą... :

  Umysł jest jak spadochron; pracuje lepiej kiedy jest otwarty

  Zanim zaczniesz ten test, pomyśl życzenie

  OSTRZEŻENIE !
  Musisz odpowiedzieć na każde pytanie krok po kroku, nie czytając wcześniej całego testu.
  Są tylko 4 pytania i jeśli spojrzysz na nie przed skończeniem testu nie otrzymasz szczerych wyników.
  Zrób to powoli. I nie podglądaj ! Poszukaj ołówka i zapisz swoje odpowiedzi na kartce. Będziesz ich potrzebować na końcu testu.

  1. Uporządkuj poniższe zwierzęta w kolejności zaczynając od tego, które
  lubisz najbardziej:

  KROWA

  TYGRYS

  OWCA

  KOŃ

  ŚWINIA

  2. Opisz każde z poniższych słów jednym wyrazem:

  PIES

  KOT

  SZCZUR

  KAWA

  MORZE

  3. Pomyśl o 5 osobach które znasz i które są dla ciebie ważne, a następnie przyporządkuj każdą z nich jednemu z poniższych kolorów:

  POMARAŃCZOWY

  ŻÓŁTY

  CZERWONY

  BIAŁY

  ZIELONY

  4. W końcu zapisz swoja ulubiona liczbę i dzień tygodnia.

  Skończyłeś?

  Upewnij się, czy odpowiedzi są prawidłowe.

  Pomyśl jeszcze raz życzenie.

  ODPOWIEDZI NA PYTANIA:

  1. A oto priorytety twojego życia:
  Krowa: oznacza karierę
  Tygrys: oznacza dumę
  Owca: oznacza miłość
  Koń: oznacza rodzinę
  Świnia: oznacza pieniądze

  2. Opis psa definiuje twoja osobowość
  Opis kota charakteryzuje twój związek z kimś
  Opis szczura opisuje twojego wroga
  Opis kawy interpretuje seks
  Opis morza jest opisem twojego życia

  3. Kolory:
  żółty - to ktoś kogo nigdy nie zapomnisz
  pomarańczowy - to twój najlepszy przyjaciel
  czerwony - to ktoś kogo naprawdę kochasz
  biały - to twoja bratnia dusza
  zielony - to osoba którą będzie w twoim umyśle przez resztę twojego życia

  4. Musisz wysłać ta wiadomość do tylu osób, ile wynosi twoja ulubiona liczba.

  Pamiętaj, ze musisz to zrobić przed nadejściem twojego ulubionego dnia tygodnia, gdyż w tym dniu spełni się twoje życzenie =)

 • Gość: bolo

  Oceniono 2 razy -2

  ale durna ta gazeta

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX