Frykowska: Mam wizerunek głupiej pindy, która nic nie potrafi

Adrian Nychnerewicz, studio tv
18.01.2010 08:38
Więcej o:
Komentarze (56)
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • vox_populi

  Oceniono 26 razy 24

  Ciekawe z czego wziął się taki wizerunek? Myślę że Twoja rola w jacuzzi będzie Twoją najlepsza rolą w życiu. Nic lepszego już nie zagrasz.

 • lojzo

  Oceniono 23 razy 21

  No cóż, z czegoś się taka opinia wzięła. Sama Frytka na nią zapracowała, więc do kogo te pretensje? Żeby zmienić taki wizerunek trzeba ciężej pracować, nie wystarczy tupet i arogancja.

 • lojzo

  Oceniono 20 razy 20

  A tak btw. to nadal nie wiem co ona potrafi. Najbardziej rzuca mi się w oczy nieuzasadniona niczym pewność siebie i megapotrzeba zwracania na siebie uwagi/parcie na szkło. Nie lubię jej i nie ma to nic wspólnego z jacuzzi czy puszczalstwem/. To coś odpychającego w osobowości i stylu bycia.

 • bajbajmaszkaro

  Oceniono 27 razy 19

  Śmiejecie się z Frytki, ale popatrzcie obiektywnie na nasz polski show-biznes. Wydaje mi się, że znalazłoby się w nim jeszcze kilka takich Frytek, które nie robią praktycznie nic (poza skandalami i lansowaniem się na imprezach) a są sławne i do tego (na nasze nieszczęście) mają parcie na szkło i aspiracje na bycie "gwiazdami.. Oczywiście, mamy też wielu zdolnych artystów, ludzi z klasą, ale ostatnimi czasy czołowymi "gwiazdami" są właśnie takie przybłędy, które to mają znajomości, bogatych krewnych tudzież (co najgorsze) wiążą się odpowiednimi osobami wyłącznie dla sławy.. Nie każcie mi podawać przykładów, bo nie na tym rzecz polega, zebym sypała teraz nazwiskami. Po prostu zastanówcie się nad tym, kto zasługuje na szacunek, a kto nie:) Oczywiście Frytka, jak na "pierwszą polską celebrytkę" przystało, zalicza się do tych drugich.

 • reki343

  Oceniono 23 razy 17

  W plotku nie ma wolności słowa kasują "niewygodne komentarze" ponawiam - frytka sie puściła przed kamerami i nic tego nie zmieni!

 • Gość: Gość

  Oceniono 16 razy 16

  Każdy ma taki wizerunek, jaki sobie sam stworzył.

 • malyneczka

  Oceniono 21 razy 15

  jak się tak pindo wykreowałaś, to teraz masz...trzeba było w wannie sie nie bzykac

 • eau_de_vie

  Oceniono 19 razy 15

  Sorki ale chyba nikt jej tego wizerunku nie wyrobił.. tylko ona sama.. Skoro sama wykreowała się na głupia pindę to niech sobie teraz odkręca... dla mnie niestety juz zostanie tą glupią pindą..

 • rezun

  Oceniono 18 razy 14

  Frytka, nie bój, wszyscy widzieli w czym jesteś dobra. Doceniają to.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX