Dzień z Natalią Kukulską

07.01.2009 00:00
Oko naszej kamery przez cały dzień podpatrywało Natalię Kukulską. Dzięki uprzejmości wokalistki uczestniczyliśmy w próbie, podczas której, wraz z grupą Delicious, ćwiczyła nową choreografię. Autorką choreografii jest Paulina Woźniak. Towarzyszyliśmy Natalii także podczas ekskluzywnego spotkania z fanami. Pretekstem do niego było otrzymanie złotej płyty za album 'Sexi Flexi'. Odbyło się ono w Scorupka Sushi Cafe.
Więcej o:
Komentarze (68)
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: Gość

  Oceniono 11 razy 9

  do plotka: Piszecie, że ona bawi się z fanami. ALE JESTEŚCIE ŚWINTUCHY. Wiem, o czym myślicie.

 • Gość: Gość

  Oceniono 15 razy 7

  wolaslbym spedzic z nia noc, a nie dzien....

 • Gość: Gość

  Oceniono 15 razy 7

  miala jedną dobra płytę - Natalia z 1986 r. Puszek Okruszek, ET, Co powie tata - dobrze sie zapowiadala. Niestety wyszla pretensja i lansera. A ta niepodlaczona gitarka elektryczna na ktorej udaje ze gra to juz ubijanie dna od spodu.

 • Gość: Gość

  Oceniono 5 razy 5

  A czy Kasia Nosowska miała ostatnio jakiś wielki przebój?? Kayah??? Anna Maria Jopek??? No właśnie... Dla osób, które słuchają Natalii nie liczy się to czy dana płyta jest złota, platynowa czy diamentowa... Co takie nominowanie wnosi??? Słuchasz takiej muzyki, która wyraża emocje z którymi możesz się utożsamić... Nie odpowiada Ci- nie słuchaj. Bo słuchanie wielkich hitów i patrzenie na sprzedaż płyt to po prostu.. komercja... A jeśli chcesz wiedzieć Natalia ma na swoim koncie nie jedną , ale kilka złotych płyt. Platynową zresztą też... I nie nazwiemy jej gwiazdą bo??? Nie świeci gołym tyłkiem, nie tańczy, nie jeździ na lodzie,nie biega w cyrku, nie kłóci Cię ze Steczkowską, nie płacze oceniając śpiew niby-gwiazdek w telewizyjnym show, nie wymyśla Dodzie, nie była w playboyu czy innym CKM-ie?? Te wszystkie rzeczy, i to, że tak długo utrzymuje się na rynku mając przy tym tysiące fanów wskazuje właśnie na to, że jest tu jedną z największych gwiazd. Nie celebrytek... GWIAZD... Natalia tak trzymaj!!!

 • agiembam

  Oceniono 11 razy 5

  ma nazwisko po ojcu, dużo przebicia dzieki rodzinie, ale absrahujac od wszystkiego ma tez talent, glos i passsssssje, czego brakuje wieeeeeelu....spiewajacym i nie tylko:D

 • Gość: Gość

  Oceniono 13 razy 5

  bardzo ładnie wygląda. świeżo, młodo. Gratuluje jej tego, że utrzymuje się od lat - nowa płyta jest naprawdę świetna! Fajny materiał wideo. Oby więcej takich - zgadzam się z tym, co ktoś napisał poniżej :))))

 • Gość: Gość

  Oceniono 13 razy 5

  bardzo fajne, oby wiecej takich rzeczy bylo na plotku :)

 • Gość: Gość

  Oceniono 7 razy 5

  bedzie wiecej takich reportazy? z innymi gwiazdami??

 • Gość: Gość

  Oceniono 4 razy 4

  Natalia??? Chyba sobie żartujesz. Ja mam zdjęcie z Natalią... Nie robiła żadnych problemów. Poprosiłem jej babki z chórku czy mogą mi załatwić, powiedziały mi, że sam mogę iść. Trochę mnie to zdziwiło, ale wszedłem a kulisy bez problemu. Natalia uśmiechnęła się, pogadała chwilkę, pożartowała, przytuliła do zdjęcia... Zaskoczyło mnie to jak najbardziej pozytywnie... Jest cudowna i taka... normalna

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX