Agata i Andrzej Dudowie mają kryzys? "Czułość na potrzeby mediów". Ratunek? "Chodzą razem na msze"

07.04.2016 10:52
Pierwsze informacje o tym, że prezydencka para przeżywa krysys pojawiły się w lutym tego roku. Miało pójśc o wymiane twittów między Andrzejem Dudą a Jolantą Solorz, w których niektórzy dopatrzyli się flirciarskiego charakteru. To tłumaczyć miało nienajlepszy nastrój pierwszej damy na 'Dudaskim Tłustym Czwartku' w Zakopanem. Według najnowszych doniesień mediów, sytuacja w małżeństwie Dudów nadal jest napięta.
Komentarze (60)
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • mozela

  Oceniono 8 razy 8

  Ojczyzne dojna wrociles nam, Panie. A kasjerowi zeslales jeszcze "Lesne Ruchadlo".

 • Gość: Gość

  Oceniono 8 razy 6

  Może trójkąt z Leśnym Ruchadłem nie odpowiadał Pani Prezydentowej. Proponuję dać szansę "Sebie srającemu do chleba".

 • Gość: HK

  Oceniono 4 razy 4

  A co, pani Kronhauser-Maliniak-Duda wstydzi się? A może ma dość tego głupawego uśmieszku pt. "a co ja mogę, jestem tylko popychadłem Prezesa"?

 • Gość: brsk

  Oceniono 4 razy 4

  Jest żoną najbardziej kiepskiego prezydenta w historii RP a do tego ze złamanym karkiem przez małego,starego faceta, wyparł się jego promotor.To jak ma być dobrze a tu kobiecina chwalona na salonach.Niech walnie go w diabły,po co jej nieudacznik

 • Gość: Kilgore Trout

  Oceniono 6 razy 4

  Małżonkowie przy lampce wina w kawiarni, cichutko omawiają jakieś domowe sprawy. W pewnym momencie do męża podchodzi młoda "dupencja", całuje go w usta i odchodzi.
  - Kto to? - podniesionym głosem pyta żona
  - Oj, daj spokój - odpowiada niecierpliwie mąż - Ja i tak będę się musiał nieźle nagimnastykować, żeby Leśnemu Ruchadłu jutro wyjaśnić, kim ty jesteś.

 • darkc

  Oceniono 6 razy 4

  ciężko być żoną misia pysia prezesa..

 • fuzzybear

  Oceniono 6 razy 4

  a ja mam ich w ...DUDZIE !!!!

 • owca888misteni

  Oceniono 3 razy 3

  Plotku, mamy gdzieś kryzys małżeński pacynki prezesa.
  Ach, gdybyś wiedział, Plotku, jak głęboko i gdzie mamy pana Nikta, który przespał szansę bycia prezydentem nas wszystkich. Teraz nam wisi kalafiorem.

 • Gość: cyt

  Oceniono 5 razy 3

  Nie interesuje mnie to. Różnie bywa w małżeństwach. Jednakże nie cierpię, gdy dla poklasku chodzi się za rączkę jak małe dzieci. Sądzę, że pani prezydentowa z zachowań swego męża nie jest dumna, a wręcz przeciwnie. Język, który dzieli, a nie łączy (dojne krowy) nie przystoi głowie państwa. Tak zachowują się menele przy budce z piwem. Czy można mieć szacunek dla tak zachowujących się ludzi. Szacunek buduje się przez lata i żeby go zachować trzeba go niemal pieścić. Niespełnione obietnice Dudy ( w kampanii mówił, że wszystko da się zrobić, co to znaczy, że nie da się zrobić), brak poszanowania dla konstytucji i prawa o czym mówią niemalże wszystkie najważniejsze prawnicze gremia w Polsce i jego promotor pracy doktorskiej oraz Komisja Wenecka, ułaskawienia bez wyroków, nocne zaprzysiężenia, oskarżanie poprzedników (co z audytem kancelarii prezydenta Komorowskiego?) o nadużycia, kradzieże, itp, a na dodatek zależność od Kaczyńskiego, brak samodzielności. To wszystko spadło na głowę pani Agaty i chyba nie jest w stanie tego udźwignąć. Niby jest, a jej nie ma.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX