Joanna Krupa o Biedroniu: Niesamowity! Dziennikarz pyta o Kaczyńskiego. Odpowiedź? Opadły nam ręce

Patoleta
03.07.2015 11:50
Joanna Krupa nie mogła się nachwalić Roberta Biedronia. Wszystko dzięki temu, że zobaczyła go w telewizji śniadaniowej. Polityk opowiadał o swojej decyzji odnośnie nie wpuszczeniu do Słupska cyrku. Modelka, która znana jest z miłości do zwierząt i walki o ich prawa (jest m.in. ambasadorką organizacji PETA) widzi w Biedroniu przyszłość naszego kraju. Dziennikarz zapytał ją wtedy o Jarosława Kaczyńskiego. Jej odpowiedź naprawdę nas zadziwiła. Rozumiem, że mieszka w Stanach Zjednoczonych i nie interesuje się polityką, ale... Co powiedziała?
Komentarze (48)
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • marcelito

  Oceniono 151 razy 113

  "Opadły nam ręce"... wasze penisy będą wam wdzięczne za te 5 minut przerwy....

 • mazuvian

  Oceniono 106 razy 70

  Prawa zwierząt nie są szanowane w Polsce, więc decyzja o niewpuszczaniu cyrku jest uzasadniona.

 • makuzy

  Oceniono 69 razy 49

  Jaki wniosek ? Kaczyński by wpuścił cyrk bo interesuje się polityką i mieszka w Polsce.

 • Gość: antyk

  Oceniono 88 razy 48

  No może prezes i kocha kota miłością bezgraniczną. Coś trzeba kochać jak się ludzi nie kocha. Zwłaszcza tych na podwórkach chowanych, a nie w ogrodzie.

 • konrado12344

  Oceniono 221 razy 39

  "Jaroslaw Kaczynski - to taki polityk, ktory nie ma zony ale ma kota". Co za wypierdek mamuta z tego dziennikarzyny? A czemu Biedronia nie przedstawil tak: "Robert Biedron - nie ma zony ale za to ma chlopaka". Tolerancja pismakow z gazety mnie poraza, dno i kilometr mulu. To takie smieszne ze ktos nie ma zony? Za to w stanach teraz za zone moze robic drugi faceta haha, z tego sie nie posmiejecie pismaki? Przez takie tolernacyjne w jedna strone menty PiS wygra wybory na jesieni.

 • agentwrogiegouk

  Oceniono 39 razy 31

  Dziennikarze Plotka w natarciu. Ciekawe co Joanna Krupa myśli o kryzysie walutowym, a Jarosław Kaczyński o upadającej modzie na jednolite apaszki. Warto też zapytać Radwańską o ostatnie odkrycia archeologów w świątyni Mai Dewi w Lumbini, a Terlikowskiego o ocenę ostatniego występu Biohazard w Lublinie.

 • observanto

  Oceniono 40 razy 22

  Brakuje mi tu jeszcze komentarza Rafalalalali!
  To by było coś!

 • Gość: Ja

  Oceniono 27 razy 19

  Kamerzysta z dupy ?
  Jak badziew, którym filmowałeś nie miał możliwości filmowania większym kadrem niż czoło i usta Krupy, to trzeba było krok do tyłu zrobić.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX