Czy warto kupować ubrania na chińskich portalach? Ula Chincz i Filip Chajzer sprawdzają!

Dzień Dobry TVN/x-news
19.06.2015 00:31
Dziennikarka Ula Chincz postanowiła zamówić ubrania na jednym z popularnych, chińskich portali i sprawdzić jak wyglądają w rzeczywistości. O opinię poprosiła też swojego redakcyjnego kolegę Filipa Chajzera. Jak wypadła ocena sześciu sukienek i kombinezonu, które w sumie kosztowały 350 zł? Czy zgadzał się rozmiar i czy jakość ubrań była zadowalająca?
Komentarze (7)
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: gosc

  Oceniono 57 razy 21

  Ale o co te pretensje i skad zdziwienie? Czy gdziekolwiek bylo napisane, ze ubrania sa z jedwabiu, welny i tym podobnych szlachetnych tkania? Nie roznily sie od tego co bylo pokazane na zdjeciach, a jak kto ma tak plaski tylek jak Chincz to nie dziwiota, ze zle wyglada w ubraniach eksponujacych figure. Niezgrabna. Poza tym stroje adekwatne do cen :)

 • Gość: gość

  Oceniono 3 razy 1

  Matko Chińcz nie jest niezgrabna tylko drobniejsza od Pań z reklam owych ubrań. Ciekawe czy osoby krytykujące jej figurę same mają takie nieskazitelne ciało- szczerze wątpię.

 • Agata Jasińska

  0

  Ja często wysyłam moje pociechy na chinski dla dzieci lublin jest tam świetna stratosfera z Preply

 • Marzena Jeż

  0

  już nie raz widziałam różnicę pomiędzy chińskim ubraniem na zdjęciu a chińskim ubraniem w rzeczywistości i dziękuję bardzo! wolę zapłacić więcej i kupić rzadziej a dobrej jakości polski ciuch. i takim oto sposobem polecam Fly or Die - łodzki producent odzieży ma świetny sklep internetowy i dobrej jakości ciuchy

 • Feliks Baranski

  0

  Jesteś w stanie budować zaufanie w językach dostarczenia efektywnej i atrakcyjnej bez żadnych przeszkód. Szanse są poprawy jest więc uzależnienie, ale jak znaleźć nauczyciela w Internecie? dołączyć Preply nauczyciel chińskiego Praca w Szczecinie

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX