Bo mieliśmy słabe przebrania, a Edyta Górniak za dobrze śpiewała? No i TO futro Piaska. Dlaczego nigdy nie wygraliśmy Eurowizji

Przeplotki
23.05.2015 00:00
Już dzisiaj 60. finał konkursu Eurowizji. Mamy wielką nadzieję, że Monice Kuszyńskiej uda się odnieść sukces i zwyciężyć. Ale, jak na razie, polscy wykonawcy smaku wygranej w tym konkursie nie poznali. Dlaczego? Znaleźliśmy kilka 'powodów'.
Finał konkursu odbędzie się już dziś w Wiedniu. Start o godzinie 21 czasu polskiego. Monika Kuszyńska wystąpi jako 18. Plotek.pl będzie relacjonował imprezę na żywo. Bądźcie z nami!
Komentarze (32)
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: ld

  Oceniono 122 razy 104

  bo my sie sami nie lubimy. trudno, zeby inni lubili.

 • art_102

  Oceniono 87 razy 79

  Całym sercem jestem z Moniką, ale piosenkę ma słabą, melodycznie nudną, a wykonanie też nie powala. Fakt, ze jest na wózku nie powinien ograniczać ruchu na scenie. Przecież mamy nawet zawody tańca na wózkach, a tu strasznie to nijakie jest, a szkoda. Bo można było dpracować występ, tak,z eby monika wyróżniała nie tylko tym, ze siedzi na wózku.
  Mimo całego serca, nie daję szans na wygraną, i nie wiszę w tym zadnego spisku, tylko trzeźwy osąd.

 • Gość: wiem to

  Oceniono 48 razy 32

  Edycie nie wolno było wygrać, bo musielibyśmy zorganizować kolejny finał, a ówczesna TVP nie była w stanie tego technicznie zrealizować. Dokładniej - nie była w stanie zapewnić głosowania na żywo z zagranicy.

 • Gość: SUSAN

  Oceniono 39 razy 27

  mieszkam za granica mogłabym glosowac na Monike..ale nie zaglosuje na cos co kompletnie mi się nie podobalo tylko dlatego ze jestem Polka,,niech wygra Najlepszy ..i to na pewno nie będzie ONA..SORRY

 • Gość: baby1

  Oceniono 39 razy 23

  Bo nas nie lubią. Eurowizja, to konkurs popularności wśród innych krajów.

 • Gość: znudzony

  Oceniono 19 razy 15

  To było jak koncert zyczen lat siedemdziesiątych,te kiczowate kwiatki,,fortepian a wokal słabiusienki,,i ten angielski nie wiadomo o co chodzi..boze jaki koper<<

 • Gość: merkurius3

  Oceniono 25 razy 9

  nigdy nie zdobędziemy ponieważ większość głosów dają emigranci , a my mimo że emigracja wielka i światowa jesteśmy najbardziej zawistnym krajem świata i nie damy drugiemu rodakowi nawet ciut ciut głosu , niech nie ma

 • Gość: a_imie_moje

  Oceniono 9 razy 5

  Oglądałam finał Eurowizji w gronie kilkudziesięciu osób z różnych krajów świata.
  W czasie głosowania komentowaliśmy stroje osób z 40 krajów biorących udział w głosowaniu - koleżeństwo czekało niecierpliwie na Warszawę.
  Kiedy zobaczyli wdzięczne dziewczę z wiankiem na głowie, zapytali mnie niemal jednogłośnie "oooo to u was się tak normalnie chodzi w tych kwiatkach na głowie?"
  O losie...

 • Gość: JK

  Oceniono 5 razy 5

  Trzeba było Pauline Caine wysłać na Eurowizje a nie Monike, która ledwo potrafi śpiewać.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX