Oto Magdalena Masny 2! Izabella Krzan poprowadzi "Koło Fortuny". "Nie będę tylko panią od literek"

25.08.2017 16:36
Izabella Krzan to Miss Polonia, która wraz z Rafałem Brzozowskim w jesiennej ramówce prowadzić będzie 'Koło Fortuny'. Czy jest dobrze przygotowana? Czy odczuwa lekki stres? Czy denerwują ją porównania do legendarnej Magdaleny Masny? Zobaczcie, co powiedziała w rozmowie z Plotkiem.
Więcej o:
Komentarze (11)
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • panbies

  Oceniono 4 razy 4

  A od czego jak nie od literek?

 • longmanus1

  Oceniono 1 raz 1

  A weźcie się od dziewczyny odp...czepcie, jest śliczna, mówi trochę za szybko ale ładnie się wysławia, w porównaniu z taką np. Dorotą Gardias (nie porównuje urody), brzmi jak tytan intelektu, a że akurat robi karierę w kurskiej pislewizji (dlatego o tym nie wspomniano), jaka różnica ?, przynajmniej będzie mniej księży, fake newsów i ktoś ładny zamiast Prezesa Balbiny.

 • Gość: maciek

  0

  Pani Krzan, po pierwsze koniecznie do logopedy, po drugie delikatniejszy makijaż, w tym wygląda pani staro, a ponoć ma pani lekko po dwudziestce i po trzecie proszę zacząć komplementować uczestników a nie samą siebie, jest pani zadufana w sobie, a to brzydko. Pani pa,pa, żenujące i głupie.

 • Gość: JACK

  0

  Niech się nauczy mówić i odetka nos !!!

 • Gość: Alina53

  0

  Bardzo się ucieszyłam kiedy usłyszałam, że koło fortuny będzie wyświetlane ponownie. Tak naprawdę nawet nie zastanawiałam się nad faktem czy ten prowadzący będzie lepszy czy gorszy... Jednak muszę przyznać, że fakt-kto prowadzi i jak się zachowuje rzutuje na odbiór całościowy programu... O ile nie mam za wiele zastrzezen do samego Pana Michała to bardzo rozczarowuje mnie zachowanie Pani Izy. Jej nadmierne lansowanie się, poklepywanie nieustanne prowadzącego, wygnanie się w mało estetyczny i niesmaczne sposób, nawet te odkrywanie literek-nieraz już jej się nie chce tegorobic, bowiem odkrywa i się cofa zamiast przejść na drugą strone. Natomiast "taniec" w wydaniu Pani Izy mnie po prostu przeraża-jest sztywna, mało kobieca i w tych ruchach wręcz niezdarna robiąc w kółko te same pozy... Dlatego bardzo proszę Pana kamerzysta, aby w tym tańcu nie pokazywał Pani Izy, ponieważ ona nawet się z tym nie czuje najlepiej a i widzom psuje całe wrażenie.... Jak widać nie tylko ładna buzia i figura są wystarczające, aby robić karierę przed kamerą-Pani Izo kiedyś to by Pani nie dopuścili do "prowadzenia" (pisze w cudzysłowiu, ponieważ Pani nieustannie mówi te sama kwestie, a dalekiejest tood prowadzenia programu)... Chyba wolałabym szczerze, aby była Pani Izo, Panią od literek wtedy miło było by na Panią popatrzeć nie psując sobie zarazem wrażenia.... Nie da się ukryć, że ogromnie ciężko jest porównać Panią Ize do Pani Magdy, ponieważ Pani Magda poza piękna prezencja miała po prostu klasę-nie dysponowała tylko piękna twarzą i fugura(jak w przypadku Pani Izy), ale zachowanie, dystyngowanie, postawa, sposób zachowania przed kamerą pozbawiony niekontrolowanych wstawek w postaci klepania prowadzącego, brzydkiego rozkroku w przypadku gdy ie wie co ma że sobą zrobić czy też brzydkiego układania rąk (co właśnie jest minusem u Pani Izy w nowym kole fortuny).... Także zestawienie obu Pan myślę, że jest bezpodstawne... Do każdej pracy trzeba mieć konkretne predyspozycje i przykro mi to owoc, ale prowadzące nie mogą być tylko zadbane pozbawione prezencja jakiejkolwiek(w tym umiejętności zachowania się) -
  one mają być estetyka, a przy okazji dobrze, aby prowadzący umiał prowadzić program nie będąc zarazem przytlaczajacym(co w przypadku Pani Izy - z odcinka na odcinek-widzę, że jest coraz trudniejsze(kompletny brak kontroli samego siebie i brak pracy nad sobą w tej kwestii)... Proszę uczyć się i czerpać od najlepszych, anie skupiać się na lansowaniu własnej osoby-niech mi Pani wierzy na samej urodzie niewiele się osiągnie, ale może to być zawsze dodatkowy atut... Pozdrawiam z nadzieją, że coś się zmieni i ogólny odbiór programu będzie dla mnie bardziej znosny...

 • Gość: uui

  0

  Wygląda na twarzy jak królik.

 • annan11

  Oceniono 2 razy 0

  "porównywanie mnie z MM nie jest dla mnie obraźliwe..." - serio? a ja myślałam, że tylko plastik na zewnątrz

 • Gość: As

  Oceniono 3 razy -1

  Kiedyś było "Magda pocałuj pana", teraz będzie "Iza obciągnij panu". Zatem nie tylko od literek ale też od gały.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX