Dlaczego William i Kate nie trzymają się za ręce, a George nosi tylko krótkie spodnie? Wyjaśniamy "dziwne" zachowania rodziny królewskiej

14.07.2017 10:38
Dlaczego Książe William nie nosi obrączki? Dlaczego William i Kate zawsze kucają przy dzieciach? Dlaczego książe George zawsze nosi szorty? Te i wiele innych dziwnych zachowań nie zawsze wynika z etykiety królewskiej.
Więcej o:
Komentarze (11)
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • elika77

  Oceniono 4 razy 4

  No, dlaczego?
  Nigdzie nie widzę tekstu!

 • ochujek

  Oceniono 2 razy 2

  Dzieci na katechezę też nie posyłają. Faktycznie dziwni.

 • Gość: slowcuber

  0

  1. My z żoną też nie nosimy obrączek. Tak się umówiliśmy, bo uznaliśmy, że do naszego stylu to nie pasuje.
  2. Rozmawiając z dziećmi też kucam, bo mam wrażenie, że łatwiej się porozumieć, będąc na tym samym poziomie.
  3. To, że nie trzymają się za ręce to akurat szkoda. Ja uważam to za bardzo fajne i miłe zarówno dla samych zainteresowanych jak i dla otoczenia. Polecam.
  4. Może nie wyrośnie na takiego zmarźlaka jak większość naszych rodaków. Wystarczy że we wrześniu temperatura spadnie poniżej dwudziestu, a już wyciągają z szaf płaszczyska i puchowe kurtki. Ale może wpływ na to ma opatulanie dzieci we wszystko co jest pod ręką nawet w największe upały.
  5. I bardzo dobrze. Zabieranie dzieci ze sobą wszędzie to zmora naszych czasów. Dzisiaj w jakimś centrum handlowym widziałem dzieciaka, którego dwie ciocie uczyły grać w piłkę. Fajnie, ale są do tego lepsze lokalizacje.
  6. I bardzo słusznie. Dlaczego mieliby wyrzucać dobre ubrania? Normalny człowiek nosi te same ciuchy wiele razy, szczególnie jeśli dobrze się w nich czuje.

 • Gość: Zosia

  Oceniono 2 razy -2

  w sumie to część pokazanych zachowań nie wynika z etykiety tylko z ich widzi mi się po prostu, ale to dobrze, mają klasę a jednoczescie bije od nich ciepło :) a po księżnej wcale nie widać zamiłowania do ciast, może i ona stosuje Iqgreen bo jest taka szczupła :)

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX