"Czułam na scenie moc". Kasia Moś na gorąco skomentowała występ. I potem nieoczekiwanie: Jest mi trochę przykro

10.05.2017 01:12
Kasia Moś udzieliła na gorąco wywiadu specjalnemu wysłannikowi Plotek.pl. Cieszyła się ze swojego występu, 'czuła tę moc', ale potem nieoczekiwanie zmieniła ton i zaczęła mówić o swoich rywalach. Sposób, w jaki o nich mówiła, na pewno Wam się spodoba
Więcej o:
Komentarze (78)
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: andrzej m.

  Oceniono 65 razy 29

  a mnie jest przykro, że niezła dziewczyna z okropną piosenką, będzie teraz na sztandarach TVPiS. Na szczęście tylko do soboty , bo sukcesu nie wróżę

 • Gość: ObserverG

  Oceniono 50 razy 20

  Szanowni Państwo. Jeżeli ktoś nie akceptuje formuły festiwalu i prezentowanej tam sztuki, to po prostu nie musie tego oglądać. Chętni mogą popatrzeć, czasem nawet posłuchać. A ci, którym się to nie podoba, mogą w tym czasie zająć się czymś innym, zamiast uprawiać jałową krytykę, czy też narzucać innym swój styl życia lub swoją wrażliwość na sztukę. Dziękuję za przeczytanie. Hejtu nie czytam.

 • Gość: iwi

  Oceniono 29 razy 15

  Zapendowska mowi, ze Kasia ma swietny glos i spiewa czysto, wiec wasza opinia nie ma znaczenia.

 • Gość: Stanley

  Oceniono 37 razy 11

  Jedna pierś na Maroko, drga na Azję - tylko to zapamiętałem z tego występu...

 • Gość: Gość

  Oceniono 14 razy 10

  Piosenka Kasi słabiutka, lecz konkurenci też słabi.Jednak Kasia jakieś szanse ma bo Polonia liczna i może zagłosuje.Jeśli nie zmieni się regulamin tego konkursu to szkoda czasu na oglądanie gimnastyki i wyjców.Jedyne co robi wrażenie to operowanie na scenie światłami.

 • Gość: jaaaaaaaa

  Oceniono 16 razy 10

  jedną dziewczynę zapamiętałam nr 5 chyba z Belgi jak dobrze pamiętam ,,,

 • Gość: gość

  Oceniono 34 razy 10

  Bez bimbała na wierzchu, raczej nie zaliczyłaby awansu do kolejnej rundy. Wzięła przykład z podobnej żałości w wykonaniu niejakiego Donatana i kogoś tam jeszcze. Oni też, głównie cycem wojowali o sukces Eurowizji.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX