Martyna Wojciechowska o pigułce "dzień po" na receptę: To my kobiety powinnyśmy mieć możliwość podejmować te decyzje, a nie politycy

24.02.2017 20:29
Martyna Wojciechowska została ambasadorką marki W. Kruk. Na konferencji prasowej prezentującej kampanie firmy udało nam się porozmawiać z podróżniczką i kobietą, która stanowi wzór i inspirację dla milionów Polek o tzw. pigułce dzień po. Środek, do tej pory dostępny bez recepty, można będzie teraz kupić tylko, jeśli przepisze go lekarz.
Więcej o:
Komentarze (94)
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • zboj_z_maczuga

  Oceniono 87 razy 81

  W sumie to ciekawe dlaczego w naszym kraju o pigułce „dzień po” decydują użytkownicy pigułek „godzinę przed”?

 • Gość: ChochlikT

  Oceniono 83 razy 73

  Ma rację to sprawa kobiet nie polityków i podstarzałych facetów.Dlaczego w Was tyle agresji dobrze że ktoś mówi o tych sprawach głośno bez strachu

 • tempus

  Oceniono 59 razy 49

  Mądrze mówi. Kobiety powinny decydować a nie starzy kawalerskie w kieckach i ich sługusy w parlamencie.

 • dabera

  Oceniono 31 razy 29

  Politycy wykonują bezwolnie decyzję swojego " sponsoringu politycznego", który uważa, źe to co postanowi MUSI dotyczyć wszystkich obywateli tego kraju. Jak nie sprawdza się " nauczanie " pozostaje argument siły stanowiącej przez zapisy prawa.

 • logedout

  Oceniono 24 razy 22

  Jest jeszcze jedna kwestia nie poruszana w związku z tą pigułką. Jeżeli będzie na receptę to nasze kochane państwo represyjne będzie wiedziało kto takiej pigułki użył i nie omieszka tego wykorzystać w swoich brudnych gierkach.

 • frup33

  Oceniono 23 razy 21

  Zmierzamy ogromnymi krokami do państwa wyznaniowego a smiejemy się z islamu i ich "mędrców" najwyższy czas zatrzymać to bo może być za póxno za chwilę ,facetów też to dotyczy.

 • Magda Kisiel

  Oceniono 16 razy 12

  Jakim prawem grono oszołomów używa określenia "pigułka wczesnoporonna" skoro treść definicji tejże pigułki i opis jej działania temu zaprzeczają? Co porania ta pigułka zagęszczając śluz przez co nie dochodzi do połączenia plemnika z komórką jajową? Co porania jeśli komórka, w którą plemnik wniknął, nie dociera tam gdzie możliwe jest dalsze mnożenie, podział komórek? Plemnik w komórce to człowiek? Określenie - pigułka wczesnoporonna to delikatnie mówiąc gruba nadinterpretacja. Czy niezliczone ilości zabitych w bestialski sposób przez starca Chazana doczekają się wobec tego wyroku na swym oprawcy? Czy może zbrodnie tego odrażającego wizualnie i mentalnie hipokryty uległy przedawnieniu w mniemaniu polskiego wymiaru niesprawiedliwości? Precz z katolską sektą, której założycielami są ci sami oszołomi co założyciele islamu oraz judaizmu. Sekta zawsze będzie sektą nastawioną na manipulację, kontrolę i wyzysk!

 • Gość: Gosc

  Oceniono 14 razy 12

  Każda kobieta powinna mieć prawo wyboru i decyzji o swoim ciele. Zgadzam się w 100 %

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX