Kasia Moś nie ma szans na Eurowizji? Zobaczcie, co piszą o niej media i fani z zagranicy. "Ma ładny głos, ale..."

Plotek.pl
23.02.2017 10:59
Wygrana Kasi Moś w Krajowych Eliminacjach w Polsce została przyjęta z mieszanymi uczuciami. A jak utwór 'Flashlight' oceniają zagraniczne media i fani festiwalu?
Więcej o:
Komentarze (15)
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: Antoni nie Macierewicz

  Oceniono 23 razy 13

  I co z tego, że dobrze zaśpiewana?! Piosenka bez wyrazu! Nie sądzę, żeby zdobyła jakiekolwiek punkty.

 • forfiter_jr

  Oceniono 7 razy 7

  Może jak sobie skombinuje brodę, to szanse jej się zwiększą:D:D

 • Gość: brik

  Oceniono 11 razy 7

  Żenada. Dno.

 • Gość: nih

  Oceniono 7 razy 3

  Dno.

 • Gość: Magda

  Oceniono 17 razy 3

  Włączyłam sobie tvpis na te eliminacje akurat ona śpiewała, masakra!!!! Nuda następne dwie to samo pierwszy raz od prawie 20 lat wyłączylam. Szok,ze mamy tak zła piosenke. Jestem fanką Eurowizji od czasu występu Górniak oglądam co roku nawet jak nas nie było. Byłam nawet w Oslo jak występował Rybak i wygrał wtedy bilet na Eurowizje a potem zwyciężył. Nie mamy szans z tą piosenką. Z całym szacunkiem ale jak można wybierać tak nudne i słabe piosenki,a potem dziwicie się ze jesteśmy daleko. Typuje ostatnie miejsce

 • Gość: Marta

  Oceniono 13 razy 1

  PiS musiał zawłaszczyć nawet konkurs Eurowizji (preselekcje)! Niejaka Pati Koti, żona niejakiego Zbigniewa Ziobro, tego samego, który zawładnął prokuraturą, a teraz próbuje zawładnąć sędziami i chce wpływać na wydawanie wyroków, jest szefową marketingu Link 4. Tak, tak, tego samego Link 4 dla którego śpiewa Kasia Moś i o którego marketing dba Patrycja Kotecka. Brawo Kurski! - Manipulacja i kłamstwo wychodzą ci najlepiej!

 • Gość: Anika

  0

  Na mnie piosenka robi niesamowite wrażenie. To zew do wolności wykonany z dużą nutą goryczy, dobrze i mocno zaśpiewany. Z tym seksapilem to trochę przesada, ale wszystkie drogi są dobre jeśli prowadzą do celu, a chodzi o wolność. Czy tylko zwierząt? Rozbierana sesja była tu ostatecznością, ale w dzisiejszych czasach mało co ludzi rusza poza seksem więc jestem za.

 • Gość: BRAWO KASIA

  Oceniono 2 razy 0

  KASIA MA DUŻE SZANSE NA TOP10, A MOŻE NAWET TOP5! SIE PRZEKONACIE MALKONTENTY, CIĄGLE NIEZADOWOLONE I NARZEKAJĄCE:(((

 • Gość: monka

  0

  mi się nie podoba

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX