Dziennikarz do Isabel: Rozbiłaś małżeństwo. Ale dopiero kolejne pytanie wyprowadziło ją z równowagi

Dzień Dobry TVN/x-news
03.02.2017 10:02
Napisałam książkę, żeby się podzielić moim życiem - powiedziała o swojej autobiografii Izabela Olchowicz-Marcinkiewicz, była żona byłego premiera Kazimierza w rozmowie z Mateuszem Hładkim z 'Dzień Dobry TVN'. Dlaczego Olchowicz-Marcinkiewicz nie zrezygnowała z nazwiska byłego męża? Dlaczego ich związek się rozpadł? Czy czuje się odpowiedzialna za rozpad rodziny Kazimierza Marcinkiewicza?
Komentarze (14)
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: Bzyk

  Oceniono 22 razy 18

  "Ona rozbiła małżeństwo, suka jedna!" A facet to bezwolna biedna sierotka, niemająca władzy nad autonomicznym fiutem.
  To taki sam typ narracji jak ten, który poznaliśmy przy okazji wykorzystywania dzieci przez księży, gdzie kapłan jest ofiarą, bo dziecko mu sie narzuca z uczuciami.

 • Tomek Holwek

  Oceniono 6 razy 6

  Zajebiście ciekawy temat z serii Dlaczego Ja. Kaziu przykładny katolik zrobił karierę niczym Nikodem Dyzma, do tego po premierowaniu dostał fuchę za niezłą kasę. Jego ego wzrosło i zachciało mu się młodej skóry która poleciała na szmal i tyle z tej historii. Wywlekanie tego na forum w jakiś książkach jest po prostu nudne i żenujące.

 • Gość: mmm

  Oceniono 6 razy 6

  Jesteście żałośni, ŻAŁOŚNI!!!!
  Zacznę chyba na gazetę pomstować razem z pisowskim oszołomstwem!
  MACIE NAS ZA DURNIÓW!

  A gdzie sie podziało 271 komentarzy po tym artykułem??? To już trzeci ten sam artykuł dawany na nowo, jak się domyślam jedynym powodem są nieprzychylne komentarze dla marcinkiewicza, no bo raczej Jego była sie nie przyjmujecie. Mial pomóc Kaziowi przeżyć promocję książki, przez skuteczne zohydzenie jego autorki, a to sie wam w kazdej kolejnej wstawce nie udaje, bo zdania sa przynajmniej podzielone, ale jego krytyki jest na tyle dużo, ze trzeba co dziennie trzeba artykuł wstawiać na nowo. Jak widać dobra zmiana i praca "na telefon" dotarła do was z łatwością. Michnik protestuje pod sejmem, a jego gazeta lukruje pisowskich chłopaków!!!!!
  Do wglądu, póki nie pojawi się napis - podana strona nie istnieje!
  www.plotek.pl/plotek/7,154063,21329364,dziennikarz-od-isabel-rozbilas-malzenstwo-ale-dopiero-kolejne.html?v=1&pId=43352003&send-a=1&t=1486123309345

 • Gość: Żona

  Oceniono 6 razy 6

  Żeby rozbić małżeństwo potrzebne są DWIE osoby. Facet jest bez winy? Związała go, spoiła i niewinnego zaciągnęła przed ołtarz????? Kazio niewinny chłopczyk czy jak????

 • Gość: syn księdza.

  Oceniono 8 razy 4

  Kazimierz Marcinkiewicz to polski polityk i nauczyciel.W 1989 brał udział w zakładaniu Zjednoczenia Chrześcijańsko-Narodowego.Opowiadał się za ochroną wartości chrześcijańskich w życiu politycznym i społecznym. Wielki Polak i Katolik kierujący się wartościami chrześcijańskimi. A kto jest ta Isabel??? Jakaś ladacznica???

 • Gość: Gosia

  Oceniono 3 razy 3

  To nie ona jest winna tylko Kaziu i jego kryzys starszego, lysiejacego pana...

 • prokuraturarejonowa

  Oceniono 2 razy 2

  Biografi Robaczewskiej bym nie przeczytał, biografi Kaczyńskiego nie czytałem i nie mam zamiaru.

  A co dopiero biografię Isabel.

 • Gość: look7

  Oceniono 1 raz 1

  To nie ona rozbiła tylko Kaziu. Ona tylko skorzystała z sytuacji i go uwiodła. Zakręciła tyłkiem. Młodym tyłkiem i poleciał. Co teraz Kaziu porabia ?

 • Gość: MACH43

  0

  Ona ma 34 lata ???? Jej łapsko wygląda jak starowinki ,stara obwisła ,a siedzi niby na tzw. luzie ale tak naprawdę to jak "kwadratu" /Gorzów wie o co chodzi/ zwykła zdzira fuj ble

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX