Emma Stone opowiada o współpracy z Ryanem Goslingiem. Wtedy Wendzikowska.... "To miłe, że tak mówisz!"

Dzień Dobry TVN/x-news
23.01.2017 10:00
Emma Stone wystąpiła niedawno w filmie 'La La Land', który zdobył rekordowe siedem statuetek podczas rozdania Złotych Globów. Stone wcieliła się w postać początkującej aktorki, w której zakochał się pianista, w tej roli Ryan Gosling. - Dla mnie to było coś wyjątkowego, że mogłam zagrać w tym filmie - powiedziała Emma w 'Dzień Dobry TVN'.
Więcej o:
Komentarze (6)
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: emkawika

  0

  Byłam dziś na filmie "La la land". Według mnie to wspaniały film. Od lat bardzo interesuję się kinem. Myślę, że aby w pełni odebrać ten film, należy znać amerykańskie filmy muzyczne z lat 40-50 -tych ubiegłego wieku. W tym filmie są nawiązania do stylu tańca Freda Astaire'a i Ginger Rogers w ich filmach. Jest nawiązanie do "Deszczowej piosenki" (słynna scena gdy Gene Kelly tańczy w deszczu i w pewnym momencie jakby "owija się" wokół słupa latarni ulicznej - tu nie ma deszczu lecz w choreografii jest to "owinięcie" a w piosence śpiewanej przez głównego bohatera jest kilka taktów ze słynnej "Singing In The Rain"). Jest nawiązanie do "Amerykanina w Paryżu" (taniec nad rzeką, oprawa plastyczna w scenie tańca zbiorowego ilustrującego ruch uliczny w mieście oraz podział na 'kolorowe sektory" w tej scenie). Myślę, że scena początkowa filmu (zbiorowy taniec w korku ulicznym) nawiązuje do "West Side Story". No i niektóre kostiumy kobiece nawiązują do filmów muzycznych z lat 50-tych, jak i ujęcie tematu filmu. Reżyser, robiąc "La la land", oddał hołd filmom muzycznym sprzed lat. Na sali byli głównie ludzie w moim wieku (60-70 lat). Myślę, że młodzi (poza tymi, którzy rzeczywiście interesują się kinem sprzed lat) nie będą w stanie zrozumieć istoty tego filmu.

 • Gość: gościu

  0

  Wiecie co jest najgorsze? spoiler....krótki materiał i taki spoiler....wkurzyłam się :/

 • Gość: Hanna

  0

  Jeszcze żeby było co oglądać...

 • Gość: Hanna

  0

  Rozumiem, że to dno Wedzikowska płaci wam żeby ją tu promować?

 • Gość: Ol

  Oceniono 2 razy -2

  Jak muszą się czuć kobiety- gwiazdy z którymi WendZikowska przeprowadza wywiady.
  Przecież ona jest o niebo piękniejsza od nich. I dobrze o tym wie. Parę razy sostała feedback od co bardziej zaskoczonych interlokutorów.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX