Chajzer kupił chłopcu książkę. Akcja marketingowa? Opowiedział o szczegółach. "Po 15 minutach odezwała się jego mama, a potem..."

30.11.2016 14:24
Filip Chajzer na swoim profilu na Facebooku opisał przygodę, która spotkała go w jednej z warszawskich księgarni. Chłopiec, który stał przed nim w kolejce, nie mógł sobie kupić wymarzonej książki. Chajzer postanowił mu ją sprezentować, ale jak twierdzi, nie dogonił chłopca. Opublikował więc na Facebooku post, w którym prosił chłopca, by się z nim skontaktował. Książkę udało mu się wręczyć. W sieci pojawiły się jednak głosy, że była to zorganizowana akcja marketingowa. Zapytaliśmy dziennikarza, jak to wyglądało. Zobaczcie, co nam powiedział.
Więcej o:
Komentarze (14)
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: Bolo

  Oceniono 17 razy 11

  Mama, będąc w tym samym czasie z rodziną na zakupach w tym samym centrum handlowym co Filp , śledzi profil Filipa Chajzera na Facebooku. Przypadek? Nie sądzę.

 • Gość: wera

  Oceniono 9 razy 3

  Chajzer i Rozenek - DOŚĆ, DOŚĆ, DOŚĆ!

 • Gość: Ula

  Oceniono 12 razy 2

  Dwa artykuły o tym.......CHajzer zapłacił chyba z 150 złotych plotkowi...ma gest

 • Gość: cece

  Oceniono 2 razy 0

  kupiłby książkę, a nie jakieś śmieci typu Warcraft, nie promujcie śmieci

 • Gość: Berta

  Oceniono 1 raz -1

  Brawo Panie Chajzer pokazał Pan Polaczkom, jak można małym kosztem pomóc biedniejszemu! Teraz ci,którzy nigdy nie splamili się pomocą, będa Pana szkalować bo to w ich prostackiej naturze

 • Gość: CC

  Oceniono 13 razy -1

  To było strasznie słabe.

 • foreks

  Oceniono 17 razy -7

  Aybko koles zabawia sie w showbiznesie po stracie jedynego dziecka. Jako rodzic nie miesci mi sie w glowie, zeby byc takim tanim gosciem po utracie synka i dalej brylowac z tepakami w prostackich mediach.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX