Doda wygrała z Haidarem w sądzie, ale... "Jest mi bardzo przykro". Tak smutnej jej nie widzieliśmy nigdy

27.10.2016 09:16
Wyrokiem sądu Doda może sobie zatrzymać ubrania i biżuterię, jakie w okresie narzeczeństwa podarował jej Emil Haidar. Musi mu jednak zwrócić warty 250 tysięcy pierścionek zaręczynowy. W rozmowie z serwisem Plotek.pl Doda komentuje wyrok. Dziwi się swojemu byłemu narzeczonemu, że 'kłóci się z nią o sukienki', a co do pierścionka, to zadeklarowała, że odeśle mu go natychmiast. Ciekawa jest dalsza część komentarza. Posłuchajcie.
Więcej o:
Komentarze (39)
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • pmigootka

  Oceniono 29 razy 19

  Aha, czyli mogła od razu oddać honorowo ten pierścionek ale chciała zobaczyć do czego zdolny jest jej były A były jak to były wku...ł się i poszedł do sądu bo pierścionek znacznej wartości i przetrzymywany przez osobę do której już nie należy .no i znowu były wredny I sąd znowu musiał się zajmować sprawą która mogła być doskonale załatwiona bez jego udziału. Dodatkowo musiała opowiadać przed sądem o powodach rozstania , co było dla niej trudne ..no pewnie bo łatwiej jest przed całą polską. Także 'Moda na sukces ' trwa..

 • Gość: eda

  Oceniono 14 razy 14

  Droga Doroto,oboje jesteście w tej sprawie przegrani i to jest najsmutniejsze.

 • Gość: On

  Oceniono 32 razy 14

  Doda nie ściemniaj, przegrałaś sprawę bo nie chciałaś oddać bardzo drogiego pierścionka. Ciuszki i torebki to mało istotny detal. Nie nabierzesz nas na udawany smutek.

 • Gość: Waaa

  Oceniono 33 razy 11

  Chytra baba z Ciechanowa.

 • Gość: ziutek

  Oceniono 10 razy 8

  powrót mlaskacza. Co ona ma z tymi zębami, szczęką. Któryś raz widzę jak tak miele ozorem, bleeeeeeeeeeeeee

 • Gość: Go

  Oceniono 7 razy 5

  Ile wam zaplacila ze takie przychylne jej artykuly wstawiacie? Przeciez to intrygantka psychopatka zla pazerna baba ktora zywi sie zla energia i konfliktami, polska ma jej dosc

 • Gość: fikumiku

  Oceniono 9 razy 3

  co lub kto to jest: "sędzina". Żona sędziego jeśli się nie mylę.

 • Gość: Gosc

  Oceniono 4 razy 2

  Zrobiła cyrk ze swojego życia i to na własne życzenie. Cena będzie okrutna.

 • Gość: orgazm

  0

  Doda zawsze jest wygrana...h...owo ze malo niegrzeczna i nienapie... no ale h... jebac mohery co jej w droge wchodza....cycki murzynki bez stanikow nosza...amsterdam...luz bluz i dobra jazda:)

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX