Anna Lewandowska i piłkarze zachęcają do pomocy Beacie Maciejewskiej

08.10.2016 00:08
Beata Maciejewska to sportsmenka, karateczka, kochająca matka i żona, a także przyjaciółka Anny Lewandowskiej. W 2007 roku zdiagnozowano u niej glejaka anaplastycznego o złośliwości III stopnia. Przez 9 lat walczyła z chorobą. Jednak na przełomie sierpnia i września dowiedziała się, że terapia przestaje działać, a guz rozwija się. Jedyną szansą okazuje się leczenie zagranicą. W gromadzenie funduszy zaangażowała się także Anna Lewandowska. Osobiście koordynuje zbiórkę pieniędzy i propaguje akcję na Facebooku. Jeżeli chcecie zaangażować się w akcję, pieniądze można przelewać na konto Fundacji Fundusz Lokalny Ziemi Biłgorajskiej:
(Bank Spółdzielczy w Księżpolu):
38961400082005000758190004
ul. Kościuszki 65, 23-400 Biłgoraj
z dopiskiem: Darowizna na cel: ochrona zdrowia Beaty.
Komentarze (2)
Zaloguj się lub komentuj jako gość
  • Gość: Diana

    0

    Ja bym się wstydziła na miejscu Lewandowskiej mają miliony zamiast kupować torebki itd. dała by pieniądze sama. Brak słów pustak !!!!!!!!

  • Gość: Adam

    0

    To Anna Lewandowska, milionerka , która kilka tysięcy wydaje na bzdety nie może pomóc PRZYJACIÓŁCE?. Celebrytka od zbierania pieniędzy, przecież jedna reklama z jej udziałem to setki tysięcy. Litości, ale nie chcę czytać takich rzeczy.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX