Przetakiewicz: Najtrudniejszą sytuacją w moim życiu było odejście od mojego męża z trójką dzieci

20m2 Łukasza/x-news
08.10.2016 11:13
Gościem w kawalerce Łukasza Jakóbiaka była Joanna Przetakiewicz. Projektantka opowiedziała o najtrudniejszych chwilach w swoim życiu. - To było odejście od mojego męża z trójką dzieci. Musiałam zorganizować całe życie od nowa - zdradziła. Dlaczego nikogo nie poradziła się w kwestii rozwodu?
Więcej o:
Komentarze (9)
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: nie kulczyk

  Oceniono 23 razy 19

  Och ach bidulka....pewnie pan Kulczyk widział ja i jej 3 synów w Biedronce....I oczywiście się nią zaopiekował...Och,ach....

 • Gość: Autor

  Oceniono 16 razy 10

  Kolejna tępa pipa robi z siebie "ofiarę" co by łapać pozytywne wibracje "solidarności jajników" w ramach kultury wiktymizacji propagowanej przez feministki.

 • Gość: gosc

  Oceniono 11 razy 7

  Nie "do nikad", a do lozka Kulczyka.

 • Gość: w

  Oceniono 10 razy 6

  Z tego co podawała prasa, to było raczej rozstanie z człowiekiem, ale nie z jego kasą, może dlatego nie czuła się wolna:))))

 • Gość: gość

  Oceniono 6 razy 4

  Jak ja lubię takie "zwierzenia" -<<odeszłam donikąd, musiałam budować.... >> Przecież miała męża, dom, dzieci.... Odeszła po więcej kasy, ale bez klasy !Takie kobiety to zmora i zakała tego świata. Parszywie bezczelne, zabierają cudzych mężów - tego też "zabrała" - nie z miłości, ale z wyrachowania. Zresztą Kulczyk to też nic dobrego, więc nie ma co żałować - bo znalazł swój swego. Szkoda tylko rodziny - bo sucz rozwaliła wieloletni związek. Ale , cóż bywa i tak. Potem ona tez dostała kopa w dooopę - jak się na niej Jaśko - muzykant poznał. Przestało wszystko grać - więc za pirze i na powietrze świże. A teraz te "wynurzenia" zbolałej odrzuconej - najbardziej boli brak kasy, wypadów na jachcik, drogich rautów, restauracji - za co płacił ten pan. Teraz trzeba przyciągnąć pasa, to coraz ciężej się żyje. Lansik jak się patrzy - tylko kogo to obchodzi????

 • jot-23

  Oceniono 1 raz 1

  To tak nie dziala, szczescie jest dopiero jak sie bylego zniszczy w "sadzie"

 • Gość: mar

  Oceniono 3 razy 1

  Babcia Przetakiewicz przynudza. Żyje wspomnieniami . Kogo obchodzą jej historie.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX