Doda słynie z wysokiego IQ, ale największe zaskoczenie to... Ashton Kutcher. Te gwiazdy mają najwyższy iloraz inteligencji

19.08.2016 15:28
Bardzo wysokie IQ Dody obrosło już legendą, ale to nie jedyna gwiazda, która może pochwalić się imponującym ilorazem inteligencji. Sprawdź, czy jesteś mądrzej od gwiazd!
Więcej o:
Komentarze (17)
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • morgana50

  Oceniono 5 razy 3

  Sharon niedawno sama przyznała, że jej wynik IQ to mistyfikacja, bo nie chciała być postrzegana jako 'głupia blondynka'; lodzi IQ to już 'urban legend' - ziarnko prawdy jest IQ powyżej 100 ;)) - sprawdzajcie newsy zanim je wypuścicie !!!

 • Gość: Gość

  Oceniono 2 razy 2

  Pamiętam Ją na telewizyjnym teście inteligencji. Tylko kto te pytania do testu układał?

 • nkwd

  Oceniono 6 razy 2

  Doda ma dokładnie taki sam iloraz inteligencji co posłanka Pawłowicz.
  Jedna z Ciechanowa, druga z Wojcieszowa.

 • Gość: maxx

  Oceniono 1 raz 1

  IQ NIEDOPODJEBANIA!!(〒︿〒)

 • Gość: Marek

  Oceniono 1 raz 1

  Może jestem jakoś uprzedzony, ale myślę że gdyby Doda tylko udawała kretynkę, to dałoby się to jakoś zauważyć.....

 • Gość: Bajdun

  Oceniono 1 raz 1

  Ludzie z IQ powyżej 120 są lekko stuknięci Ci z IQ powyżej 160 sa cięzko walnięci. Miałem na studiach kolegę który miał IQ 170 potwierdzone przez Mensę. Rzucił na po 4 roku medycynę (miał stypendium naukowe) bo mu się znudziła. poszedł na elektrotechnikę którą ukończyła i pracuje jako laborant na Politechnice.
  Wszystko co odbiega zbyt dużo od normy nie jest normalne.

 • Gość: proste

  Oceniono 3 razy 1

  IQ to jedna sprawa a wrażliwość i kultura osobista to kolejna. Doda może i ma wysokie IQ ale niestety kultury w ogóle. I być może dlatego ciągle jest sama. Na dłuższy czas nikt nie lubi przebywać z takimi osobami, są natarczywi i męczą otoczenie do granic możliwości. Doda to brak kultury i przede wszystkim jest zakochana ale tylko w sobie. Dlatego zawsze będzie sama.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX