Doda słynie z wysokiego IQ, ale największe zaskoczenie to... Ashton Kutcher. Te gwiazdy mają najwyższy iloraz inteligencji

19.08.2016 15:28
Bardzo wysokie IQ Dody obrosło już legendą, ale to nie jedyna gwiazda, która może pochwalić się imponującym ilorazem inteligencji. Sprawdź, czy jesteś mądrzej od gwiazd!
Komentarze (17)
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • morgana50

  Oceniono 5 razy 3

  Sharon niedawno sama przyznała, że jej wynik IQ to mistyfikacja, bo nie chciała być postrzegana jako 'głupia blondynka'; lodzi IQ to już 'urban legend' - ziarnko prawdy jest IQ powyżej 100 ;)) - sprawdzajcie newsy zanim je wypuścicie !!!

 • Gość: Gość

  Oceniono 2 razy 2

  Pamiętam Ją na telewizyjnym teście inteligencji. Tylko kto te pytania do testu układał?

 • nkwd

  Oceniono 6 razy 2

  Doda ma dokładnie taki sam iloraz inteligencji co posłanka Pawłowicz.
  Jedna z Ciechanowa, druga z Wojcieszowa.

 • Gość: maxx

  Oceniono 1 raz 1

  IQ NIEDOPODJEBANIA!!(〒︿〒)

 • Gość: Marek

  Oceniono 1 raz 1

  Może jestem jakoś uprzedzony, ale myślę że gdyby Doda tylko udawała kretynkę, to dałoby się to jakoś zauważyć.....

 • Gość: Bajdun

  Oceniono 1 raz 1

  Ludzie z IQ powyżej 120 są lekko stuknięci Ci z IQ powyżej 160 sa cięzko walnięci. Miałem na studiach kolegę który miał IQ 170 potwierdzone przez Mensę. Rzucił na po 4 roku medycynę (miał stypendium naukowe) bo mu się znudziła. poszedł na elektrotechnikę którą ukończyła i pracuje jako laborant na Politechnice.
  Wszystko co odbiega zbyt dużo od normy nie jest normalne.

 • Gość: proste

  Oceniono 3 razy 1

  IQ to jedna sprawa a wrażliwość i kultura osobista to kolejna. Doda może i ma wysokie IQ ale niestety kultury w ogóle. I być może dlatego ciągle jest sama. Na dłuższy czas nikt nie lubi przebywać z takimi osobami, są natarczywi i męczą otoczenie do granic możliwości. Doda to brak kultury i przede wszystkim jest zakochana ale tylko w sobie. Dlatego zawsze będzie sama.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX