Była żona Boruca została zatrzymana z Dubienieckim. Co z ich synem? "Artur nie zgodzi się, żeby..."

26.07.2016 15:06
Pierwsza żona Artura Boruca, Katarzyna Modrzewska, została zatrzymana razem z Dubienieckim pod zarzutem wyłudzania pieniędzy i działania w zorganizowanej grupie przestępczej. W mediach plotkowano, że parę połączył również romans. Aleksander, na prośbę matki, trafił wówczas pod opiekę jej brata. Jak donosi 'Party', bramkarz przygotowuje się do walki w sądzie, by odzyskać prawa do opieki nad synem.
Więcej o:
Komentarze (15)
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • delacroix321

  Oceniono 2 razy 2

  Tylko w wypadku pozbawienia praw rodzicielskich dopuszczalne są inne opcje opieki nad synem. A o pozbawieniu praw Artura Boruca nic nie słychać, a więc ma pełne prawo do opieki.

 • Gość: ola

  Oceniono 5 razy 1

  Nie mieszka z ojcem, bo porzucił ich jak chłopiec był malutki. Jest z kimś kogo zna, a co będzie miał u ojca, którego pewno nie zna i bardzo często nie ma w domu? Zostanie z obca kobietą i jej córkami! Pomyślcie czasami o psychice dziecka!

 • Radek Kolodziej

  Oceniono 3 razy 1

  Nie rozumiem, dlaczego syn nie może mieszkać z ojcem, wielkim sportowcem, idolem milionów kibiców nie tylko w Polsce, człowiekiem którego stawia się za wzór młodzieży? Czyżby rodzina matki była lepsza tylko dlatego, że jest ona kobietą? Jest to chora sytuacja. Artur walcz o swojego syna i wychowaj go na porządnego faceta!

 • Gość: Bobek

  0

  w tej chwili syn nie moze z nim mieszkac, bo Artur nie moze go zabrac z Polski bez zgody matki (dla zainteresowanych - art. 97 § 2 polskiego kodeksu rodzinnego i opiekuńczego)

 • Gość: Niesmaczny

  Oceniono 1 raz -1

  dzisiejszy RODZICE to jakaś karykatura.
  Począć dzieci i koniec.
  Każdy chce być wolny od zobowiązań, pożądany do 70, produkt wielorazowego użytku.
  Zawsze myślę w takich sytuacjach o ojcu JPII.
  Wartosciach, sensie życia.
  Nie bał się trudu życia.
  Czy dzisiaj to możliwe.
  Dla goniących się jak w rui ludzi?
  Siłownia, lifty a pod kopułą pusto

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX