Michał Szpak PIERWSZY RAZ po Eurowizji: Mój singiel sprzedaje się w 24 krajach. Piszą o mnie na całym świecie

18.05.2016 13:59
Michał Szpak zajął na Eurowizji wysokie 8. miejsce. Nie stanął na podium, ale usłyszał o nim cały świat. Dla młodego piosenkarza jest to kluczowe. Z przejęciem opowiadał nam o tym, że jego singiel sprzedaje się teraz w 24. krajach, a media na całym świecie poznały jego nazwisko. A jak je wymawiają? Możecie się zdziwić.
Więcej o:
Komentarze (60)
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • jacek303

  Oceniono 6 razy 6

  Michał Szpak ciekawym artystą jest. Niekonwencjonalny image ale podparty solidną dawką profesjonalnego wykonawstwa. Pisiory pewnie go nie lubią bo nie pasuje do lansowanego przez nich obrazu Polaka - grzecznego katolika.

 • Gość: Gabi

  Oceniono 5 razy 5

  to rzeczywiście olbrzymi sukces, od lat Polska nie mogąa się przebić na tym festiwalu, zwyciężyła osobowość Michała jego obłędny wokal, oraz image, jak na ironię losu, tak hejtowany w ojczystym kraju, los to jednak lubi być przewroty ha,ha,ha. Może wreszcie będziemy mieli Gwiazdę światowego formatu, przemysł muzyczny w Polsce też mógłby się ruszyć, tym bardziej że promocja Michała zwraca uwagę na nasz nieszczęsny i tak nielubiany kraj.

 • Gość: mariann

  Oceniono 4 razy 4

  Życzę mu jak najlepiej, niech się rozwija niech się wspina.Fajny chłopak.

 • Gość: Zuza

  Oceniono 4 razy 4

  Apeluję do ludzi, którzy wypisują głupoty na temat osoby Michała, Jak wam nie wstyd!!!!!!??????????????????????????????????????

  Trzeba się cieszyć, że mamy Rodaka tak utalentowanego i sympatycznego, urokliwego, mądrego i bardzo wesołego. Nie dorastacie mu do pięt!!! poprzez swoje komentarze. Wstyd i hańba. Z zawiści to tylko potraficie nawrzucać do kompa.

 • Gość: Zuza

  Oceniono 4 razy 4

  Michał, Jesteś mega Artystą. Dopiero zaczyna się Twoja Wielka podróż muzyczna.
  Kochają Cię, kochają Twój głos miliony ludzi na świecie.Słuchając utworów w Twoim wykonaniu świat staje się piękniejszy, a patrząc na Ciebie uśmiecham się do Ciebie i mówię do Ciebie, że nie Masz pojęcia ile dajesz Szczęścia ludziom!!:) Pozdrawiam Cię serdecznie promykami słońca i takim cieplutkim powiewem wiosennego wiatru.

 • Gość: Esia

  Oceniono 3 razy 3

  Spotkal szpak sikore , hehe, zabawnie i sympatycznie wyszlo :) A tak na serio to uwielbiam Szpaczka, jest cudowny i kolorowy i zycze mu z calego serca zeby zrobil miedzynarodowa kariere ! Zasluguje na to, bo jest wyjatkowo uroczym czlowiekiemo, do tego to wielki talent i osobowosc sceniczna.

 • Gość: dziad

  Oceniono 3 razy 3

  choć to nie moje pokolenie bardzo się cieszę,że młodzieńcowi się udało,panie Michale oby tak dalej

 • Gość: dziad

  Oceniono 3 razy 3

  choć to nie moje pokolenie bardzo dobrze,że młodzieńcowi się udaje

 • Oceniono 2 razy 2

  Na eliminacjach do Eurowizji 2016 Michał robił wrażenie człowieka który z pokorą podchodzi do mikrofonu. Ludzie oglądający i słuchający go docenili ten fakt , stąd też uzyskał wsparcie osób z różnych środowisk i w szerokim przedziale wieku . Wówczas liczyło się wszystko , piosenka, wykonanie oraz postawa i wygląd śpiewającej osoby. Dzięki temu osiągnął sukces z którego teraz bardzo się cieszy. Tak trzymaj Michale . Gratulacje i powodzenia..

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX