Rozmowa o "Agencie". I nagle Prokop... Ostry przytyk w stronę TVP. Swoje dodała też Wellman

Dzień Dobry TVN/x-news
13.05.2016 10:01
Hubert Urbański, Macademian Girl oraz Antek Królikowski spotkali się z prowadzącymi 'DD TVN', aby porozmawiać o zbliżającym się finale programu 'Agent - Gwiazdy'. Rozmowa co jakiś czas zbaczała z torów i wkraczała na tematy 'polityczne'. 'Telewizja staje się teraz niebezpieczna, a zwłaszcza na Woronicza!' - powiedział Marcin Prokop. Na sam koniec swoje trzy grosze na temat sytuacji politycznej (a konkretnie konstytucji) dorzuciła także Dorota Wellman.
Więcej o:
Komentarze (4)
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: Ewunia

  0

  Ta macademian to tak mnie śmieszy, co za sztuczna lala, z przyklejonym uśmieszkiem siedzi sztywna jakby jej ktoś kij w plecy włożył hahaha.

 • Gość: maria

  Oceniono 1 raz -1

  Wszyscy starsi dziennikarze Welman Prokop itd wywodza sie z telewizji publicznej, jakos nie tak dawno nie przeszkadzalo im brac wyplate to moze nabiora troche kultury i odpuszcza a zajma sie soba bo jest nad czym ubolewac patrzac na nich jak i ich sluchac.. dlatego ogladam telewizje sniadaniowa na tvp2 jest taka nasza Polska, to widac slychac i tylko nie czuc gdy gotuja a szkoda jest ok.

 • Grzegorz Łowicki

  Oceniono 3 razy -3

  Wyborcza czy tvn ... macie OBSESJE na punkcie PiSu czy TVP ... a może wzielibyście się do roboty ? demokracji i uczciwości trzeba było bronić za czasów POstkomuny ale sądziliście, że władza POstkomuny będzie wieczna, że będziecie nietykalni ... ale wasz czas się skończył

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX