Karolina Gilon o piosence Szpaka na Eurowizję: Szału nie ma. Dalej jeszcze bardziej zaskakująco

20.04.2016 00:50
Reporter Plotek.pl zapytał Karolinę Gilon, jak ocenia szansę Michała Szpaka na tegorocznej Eurowizji. Modelka o samym wokaliście wypowiedziała się bardzo ciepło, za to o piosence...
Więcej o:
Komentarze (7)
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: Kaman

  Oceniono 2 razy 2

  akurat piosenka Szpaka jest mega dobra, natomiast mam nadzieję że szpak jej nie schrzani. a ta laska to kto bo nie czaję osoby???

 • weronika62

  Oceniono 1 raz 1

  Mysle, ze M Szpak, ma duza szanse na wygrana, ma glos, dobry tekst I ma klase.Nareszcie Polacy zaprezentuja kogos super :) Jestem za M Szpakiem A ci zazdrosni I nietolerancyjni, niech ida do kosciola wyspowiadac sie. Michal Szpak jest soba...

 • Gość: chasingcars

  Oceniono 3 razy 1

  K. Gilon - galon gili. Pustostany są w większym stopniu wypełnione treścią niż jej wypowiedzi wypełnione sensem. Pod jej kopułą pewnie hula wiatr. Gilon to tzw. umysł nieskażony głębszą refleksją.

 • Gość: podpisik

  0

  Kto to jest Gilon? Co chwilę dowiaduję się, że ktoś jest jakąś nową gwiazdą .... Czy świat już kompletnie zwariował? Wywiady nie wiadomo z kim i po co.

 • Gość: Gabi

  0

  Co za ludzie! To tylko kwestia MOBILIZACJI FANóW.Zamiast głupoty pisać na Plotku ruszcie się zawiadomość kumpli za granicą żeby zagłosowali na Michała. Bo odlat sąsiedzi na nas NIE głosują, TAK nas lubią. Obecnie krytykowana za granicą polityka też nie sprzyja ! TYLKO więc FANI mogą tutaj pomóc! Proste jak ramię c e p a.

 • Gość: tttt

  Oceniono 3 razy -3

  True. Nie liczę na dobre miejsce na eurowizji.

 • Gość: za

  Oceniono 5 razy -3

  racja szału nie ma dupy nie urywa jak dobrze pójdzie to dostanie drugie miejsce od końca ...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX