Anna Samusionek o "Smoleńsku". "Zamach, czemu nie? Oglądamy filmy o zombie i kosmitach. To nie jest film dokumentalny"

18.04.2016 15:00
Anna Samusionek w kontrowersyjnej produkcji 'Smoleńsk' zagra prawicową dziennikarkę. W rozmowie z Plotek.pl przyznała, że wizja przedstawiona w filmie przez reżysera, niekoniecznie zgadza się z jej prywatnymi poglądami. Mimo tego zgodziła się wystąpić w produkcji. 'Ja już coś takiego w naturze mam, że strasznie mnie wkurza, jeżeli ktoś mi mówi, że 'nie mogę czegoś'. Natomiast, chyba właśnie ten nacisk polityczny był taki, że wstydem było wziąć w tym udział, co mnie jakoś tak zacietrzewiło i jakoś najbardziej miałam ochotę powiedzieć- 'chwila, moment' - powiedziała.
Więcej o:
Komentarze (204)
Zaloguj się lub komentuj jako gość
Pokaż wcześniejsze komentarze
 • Gość: globalne.ocieplenie

  Oceniono 9 razy 5

  To się nazywa racjonalizacja.

 • agentwrogiegouk

  Oceniono 4 razy 4

  filmów o zombie nawet najbardziej szaleni nekrofile nie uważają za film pokazujący historyczną prawdę - film "Smoleńsk" za prawdę uzna pewnie z 1/3 społeczeństwa

 • Gość: sew

  Oceniono 4 razy 4

  tragedią pani Samusionek jest to,że jest taka samo tragiczną matką jak i aktorką..i jakiej teraz nie będzie dorabiać do tego ideologii...i tak widać dno i bąbelki

 • Gość: w2849

  Oceniono 4 razy 4

  Pecunia non olet.

 • Gość: mkielczyk@gmail.com

  Oceniono 4 razy 4

  Mysle że kązdy ma prawo decydować jakim produktom, ideom i hasłom oddaje swoją twarz i nazwisko - tylko powinien byc gotów stawić czoła skutkom i konsekwencjom.

 • Gość: misiek

  Oceniono 4 razy 4

  "...wizja przedstawiona w filmie przez reżysera, niekoniecznie zgadza się z jej prywatnymi poglądami"...Gdyby tak było, pani Samusionek nie wyraziłaby zgody na udział w tej "dziwnej" sztandarowej produkcji "dobrej totalitarnej zmiany"

 • Gość: olo

  Oceniono 4 razy 4

  po zwiastunie juz widac ze ten film to kompletne dno

 • Gość: Zeldox

  Oceniono 4 razy 4

  Wszystko jedno co teraz ta pani powie, jest skompromitowana i tyle. nikt przyzwoity nie będzie chciał mieć z nią do czynienia. Zawsze będzie mogła jeszcze zagrać prowokacje polityczne platformy na wiecach faszystowskiej partii prezesa.

 • Gość: Jan

  Oceniono 4 razy 4

  Prada - Opania nie zeszmacił się zagraniem w partyjnym filmie;. Nie było tam roli dla prezesa i brodatego szwagra?

 • thin_air

  Oceniono 4 razy 4

  Droga Pani S., pewnie będzie Pani dramatycznie zaskoczona i nie potrafi Pani tego zrozumieć, ale to w czym pani zagrała to jest wlaśnie spot reklamowy pewnej partii

 • Gość: Petrucchio

  Oceniono 4 razy 4

  To nie nacisk polityczny. To wewnętrzny głos rozumu.

 • Gość: JackFlash

  Oceniono 4 razy 4

  Oczywiscie, ze to nie film dokumentalny, tym bardziej o kosmitach. Niestety pretenduje, to pokazania "calej prawdy:, tym ktorzy wierza w "zamach", zamowiony na uzytek polityczny. Dlatego jest szkodliwy, bo zatruwa umysly.

 • Gość: krytyk

  Oceniono 4 razy 4

  Droga pani Samusionek. Aktorstwo aktorstwem, ale nic pani nie zwalnia z obowiązku myślenia. Grając w tej kłamliwej, fałszującej fakty, typowo propagandowej i upolitycznionej produkcji, znając scenariusz, kontekst i zakładany wydzwięk tego obrzydliwego "dzieła", mającego pogłębiać odziały między Polakami, powinno być pani zwyczajnie wstyd. Rozsądek nakazywał odmówić, tak jak uczyniło to wielu aktorów i aktorek, bo nie chcieli brać udziału w tej politycznej hucpie. Pani jednak wzięła, bo co ?, pieniądze czy poglądy zbieżne z oszołomami, a może jedno i drugie ? Tak czy siak, straciłem do pani wszelki szacunek.

 • jedrek07

  Oceniono 4 razy 4

  O jejku nie hejtujcie tej sredniej klasy aktorki,zagrala,kase zarobila [pewnie nie za duza] Rozumny czlowiek wie co sadzic o talich 'ekspertach' jak Binienda czy Macier.Na film obrazajacy inteligencje tez nie pojdzieOna nie musi sie znac na wypadkach lotniczych.Jak mowil nasz wielki aktor aktor jest do grania a dupa do srania.

 • Gość: gość100

  Oceniono 4 razy 4

  Nie tłumaczcie Kobicie że białe jest białe,a czarne jest czarne,zwolennicy sekty widzą inaczej. Zawsze tak,jak mówi im Führer.

 • jedrek07

  Oceniono 4 razy 4

  Ta pani ma racje,mozna grac w czym sie chce;ale ten film nie jest fabula tylko agitka mocno nawiedzonego nieszczesciem brata blizniaka i kilku popier....nych znawcow lotnlctwa.Dlatego miesza ludziom w glowach i czlowiek rozumny nie powinien w nim grac bo przeslanie tego filmu budzi upiory.Potem ludzie powtarzaja takie kretynskie teksty 'czy pani sobie wyobraza ze brzoza nogla zniszczyc taki wielki samolot' ?? Ja latam duzo i wiem ze maly ptaszek moze zniszczyc samolot a katastrofe francuskiego Boenunga spowodowala odrobina zamarznietej wody w przewodzie rurki Pitota [to taki prymitywny predkosciomierz ale stosowany do dzis] No i oczywiscie blad, a raczej kilka; ludzi odpowiedzialnych za prowadzenie samolotu.

 • Gość: kris44

  Oceniono 4 razy 4

  zastanawiam się po co dzwoniła po znajomych, skoro glosy by nie brala udziału w filmie nakrecaly ja tylko do wzięcia udziału. Znaczy się glosy zachecajace, powodowałyby odwrotna decyzje? Dziwne. Dziwne tez, ze nie znala scenariusza i nie miała pojęcia jaka wizje przedstawia ten film. To już chyba wszyscy wiedzieli momencie zbierania funduszy na to dzielo . Pani Samusionek twierdzi, ze nie jest to film dokumentalny, ze sa filmy SC i o zombi, wiec czemu nie miałaby brac w nim udziału? Kochana Pani, niech Pani wezmie do reki gazete lub wlaczy tv, niech Pani zobaczy jakie emocje towarzysza ludziom przy tej sprawie. Ostatnio nawet padly słowa o karze śmierci dla Tuska, wypowiedziane przez dziennikarke, która być może Pani gra? Wystepowanie w filmie, który dla wielu ludzi będzie obrazem prawdziwych zdarzeń, który maci w glowach i odwracal od prawdy, jest czyms nieodpowiedzialnym. Ta kwestie należy rozwazyc przy podejmowaniu decyzji o wzięciu roli a nie tylko aspekt kasy.

 • Gość: wessling

  Oceniono 4 razy 4

  " Film podlega przeróbkom, nie wiem kompletnie w jakim wymiarze, bo nie mam o tym informacji " chwile później : " Z tego co mi wiadomo wszystkie sceny, w których zagrałam w filmie będą " - no to ma informacje, czy nie ma ?

 • Gość: rozbawiony

  Oceniono 3 razy 3

  Odpowiednia aktorka do odpowiedniego filmu

 • Gość: olo22

  Oceniono 3 razy 3

  Dziwne podejście do tematu- "że wizja przedstawiona w filmie przez reżysera, niekoniecznie zgadza się z jej prywatnymi poglądami." - czyż to nie jest aktorska prostytucja ? Ta pani sprzedaje się bez przyjemności i wyłącznie dla pieniędzy

 • Gość: men

  Oceniono 3 razy 3

  Fakt. Wstyd. Ale to Pani wybór.

 • Gość: oh!Karol

  Oceniono 3 razy 3

  jeśli sponsorem, zleceniodawcą, realizatorem i głównym recenzentem jest partia polityczna i jej aktywiści to wiadomo, iż FILM JEST POLITYCZNA AGITKĄ.
  Występ w czymś takim, to jak występ w reklamie

 • Gość: M

  Oceniono 3 razy 3

  Mam nadzieję że frekwencja będzie bardzo niska na tym filmie.

 • copyright

  Oceniono 3 razy 3

  czego nie zrobi marna aktorka, zeby zarobic na kieliszek chleba?

 • Gość: Jan

  Oceniono 3 razy 3

  Aktorzy trzeciego sortu, albo złamani przez system. Tacy, którzy za wszelką cenę chcieli się wybić - zdolni do wszystkiego, albo mający problemy - alkohol, niewygodne zdjęcia, problemy rodzinne itp. Poprzedni system też tak działał - haki i teczki pozwalały manipulować ludźmi, a ludzie słabi lub zagrożeni podpisywali lojalki alebo zachowywali się lojalnie wobec systemu. Lojalka może mieć różne formy.

 • Gość: marek 25

  Oceniono 3 razy 3

  Byli tacy aktorzy co grali w czsie wojny dla Niemców - mówili taka praca.

 • Gość: wadera

  Oceniono 3 razy 3

  "Był taki nacisk polityczny, że to wstyd zagrać w tym filmie"
  No, bo faktycznie wstyd, tak jak wstyd paradować po Krakowskim Przedmieściu w towarzystwie kaczora.

 • Gość: alexcomp

  Oceniono 3 razy 3

  James Cameron kręcąc Titanica (nie jest to przecież film dokumentalny) mógł w celu uatrakcyjnienia akcji zatopić statek torpedując go np. z łodzi podwodnej. Później zaś aby udramatyzować akcję mógł pływających w wodzie rozbitków rozstrzelać z karabinu maszynowego. Mógł, gdyby taką miał wizję. Film mógłby wtedy zdobyć 12 Oscarów zamiast 11. W sumie nie musi się Pani z niczego tłumaczyć, to Pani praca, ale skoro podjęła Pani sama ten temat, to znaczy, że sama Pani czuje, że coś tu śmierdzi, nieprawdaż?

 • Gość: Asia

  Oceniono 3 razy 3

  Prawda jest taka, że pani samusionek jest marną aktoreczką i wzięła rolę, bo to była pierwsza i jedyna od lat propozycja. Teraz natomiast szuka (żałosnych) usprawiedliwień. Aktor, który nie wie, jaka jest wizja filmu, bo nie czytał scenariusza :D? Nie wiem, czy się śmiać, czy płakać.

 • Gość: abcd

  Oceniono 3 razy 3

  troche to smieszne - nie czytala scenariusza i nie wie jaka wizja jest przedstawiona w tym filmie. Rozumiem, gdy pani obejrzy juz gotowy film i okaze sie, ze to jest zwykle porno, pretensji nie bedzie...

 • Gość: Jula

  Oceniono 3 razy 3

  Trzeba być przysłowiową blondynką, żeby wierzyć, iż taki film będzie niezależną od nacisków produkcją. Brawo, Pani Samusionek! Pecunia non olet?

 • Gość: manias

  Oceniono 3 razy 3

  Samusionek zaliczy "smoleńską malinkę" za tą rolę, od samego prezia. Ale czy będzie z tym się obnosiła? Chyba nie za bardzo przekonuje tłumaczeniem że celowo wywołała zamieszanie, żeby nie powiedzieć skandal. Niepokorna wobec wielu odmów zagrania, Zamachowski odmówił i nie tylko on, musi się nawet tłumaczyć z opóźnienia premiery filmu. Niczego nie deklaruje, wiadomo artystka, ale usiłuje wykazać dystans i opór przeciw naciskom politycznym. A życie jest szare i tylko PiS jest brunatno-czerwony. Mogłaby chociaż stwierdzić że finansowo coś na tym zyskała, bo kasa kręci światem.Tym by chociaż złagodziła swoją niepokorną osobowość.

 • Gość: mrk

  Oceniono 3 razy 3

  Ah, czyli w tej sytuacji to jest film fabularny i nikt nie ma prawa krytykować jego treści, bo reżyser ma prawa do niezależnej wizji. Natomiast na Idę można było lać pomyje bo przecież "zakłamuje historię" i "tworzy zły obraz Polaków". Jak zwykle tylko jedyny dobry najlepszy sort polskich Polaków ma prawa i przywileje, reszta ma siedzieć cicho. :D

 • jacek303

  Oceniono 7 razy 3

  Inteligentna kobieta a bierze udział w takiej hucpie.

 • Gość: rezyser

  Oceniono 9 razy 3

  Czy Pani Samuszczonek to jakas celebrytka jest...?

 • Gość: adam

  Oceniono 2 razy 2

  Ale jak Maciej Sturh zagrał w Pokłosiu to prawicowcy chcieli go powiesic a ten film pokazał częściowo prawdę o naszych rodakach { ostatnie wypowiedzi dziennikarki Tuska zamordować !!! }

 • Gość: mmagi

  Oceniono 2 razy 2

  No Samusionek raczej nie jest rozchwytywana wiec bierze co dają i za co zapłacą:/,poza tym raczej jest nielubiana po aferze z dzieckiem:/

 • Gość: Zyzio

  Oceniono 2 razy 2

  Madame Samusionek pie...rzy, no bo jak potraktować Katyń Wajdy. Jeden i drugi fakt jest historyczny i nie ma tu miejsca na dowolność reżyserską czy manipulowanie faktami. Także p. Samusionek jeśli telefon milczy miesiącami a potem bach... jeden wystarczy by przyjąć jakąkolwiek role bo debet na koncie niech pani nie dorabia do tego ideologii. No i to szczere wyznanie, że nie czytało się całego scenariusza!!!!!.Ważne i le pracy i jaka za to kasa. Wstyd.

 • kiciuleczek

  Oceniono 2 razy 2

  Aktorstwo polskie, które demonstracyjnie odmawiało udziału w filmie - z chęci przypodobania sie ówczesnej władzy smakoszy ośmiorniczek - okryło się hańbą.
  A sprawcy szykanowania twórców odmową finansowania i rzucaniem kłód pod nogi powinni zostać wyrzuceni z branży filmowej.
  Wstyd!

 • Gość: inder

  Oceniono 2 razy 2

  Różnica między filmami o kosmitach i zombie a filmem "Smoleńsk" jest taka, że twórcy tamtych filmów nie usiłują wmówić społeczeństwu, że kosmici i zombie istnieją. Czy w filmie - a choćby i niedokumentalnym - gloryfikującym Hitlera wystąpiłaby pani, tłumacząc sobie, ze to tylko wizja producenta? Myślę, że nie. Proponuję więc zajrzeć do podręczników historii i sama się pani przekona, że obecna władza jest mniej więcej na tym etapie, na jakim był Hitler, gdy dopiero zaczynał swoje rządy i jeszcze nie mógł tak od razu wcielić w życie swoich szatańskich koncepcji. Czy obecny rząd będzie mógł kiedyś urzeczywistnić swoje szatańskie koncepcje - to zależy od postawy nas wszystkich, obywateli, pani, pani Anno, również. Nie potępiam pani w czambuł. Proszę tylko o rozważenie moich słów.

 • Gość: nik

  Oceniono 2 razy 2

  czy wygrała w lotka z tym filmem ?

 • Gość: George

  Oceniono 2 razy 2

  nareszcie w czymś zagrała... i o to chodzi

 • Gość: obserwator

  Oceniono 2 razy 2

  Pani Samusionek już kilka razy miała "świetne" wywiady...Pamietam jak "trzęsła" prasą brukową udzielając wywiadów podczas swojego rozwodu...tak?

 • Gość: fervex.adult

  Oceniono 2 razy 2

  Szczerze to nie wiem o co tej pani aktorce chodzi. Prawda jest jedna, zbadana przez komisje, nie ma tak ze dla jednych jest taka a dla innych taka.

  Powstal film o fabule wyssanej z palca, a w przyszlosci bedzie jak z polskimi obozami koncentracyjnymi. Dla tych co pamietaja to niemieckie obozy na terenie Polski, a dla mlodych niezorientowanych to Polacy zabijali. Klamstwo historyczne nalezy po prostu zwalczac.

 • Gość: Gruby

  Oceniono 2 razy 2

  A może pani Samusionek zajęła by się płaceniem alimentów na córkę?

 • Gość: jacek

  Oceniono 2 razy 2

  Dupa jest do srania, aktor jest do grania. W tym porównaniu autorstwa Dejmka trudno dostrzec szacunek dla tego zawodu. Zbyt wiele w nim dup od srania.

 • Gość: Jan

  Oceniono 2 razy 2

  Dałaś doopy blondynko. Pieniądze to nie wszystko.

 • Gość: eli63

  Oceniono 2 razy 2

  I teraz będzie się o niej mówiło: To ta co zagrała w Smoleńsku.

 • Gość: antybiurokrata

  Oceniono 2 razy 2

  Styropianowa Polska to jest program o kosmitach, czarownicach i inkwizycji przecież.

  Co w tym dziwnego?

 • Gość: cholerka

  Oceniono 2 razy 2

  Czy to "ta" samusionek, od której uciekło jej własne dziecko i teraz to ona musi płacić alimenty mężowi?

  biorąc pod uwagę tamte wydarzenia, nie wierzył bym w nic co ta raszpla wypluwa w paszczęki - ma parcie na szkło i powie wszystko by tylko zaistnieć.
  Wtedy także ze łzami w oczach zarzekała się, że dziecko ją kocha i boi się ojca itp.
  jak wyszło - każdy widział

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX