Zofia Zborowska o antykoncepcji. "Kobieta nowoczesna bierze pigułki"? Ona ma inne zdanie. "Nie mówią nam, że..."

Dzień Dobry TVN/x-news
26.02.2016 08:21
Zofia Zborowska w studiu 'Dzień Dobry TVN' opowiedziała o tym, dlaczego po latach stosowania antykoncepcji hormonalnej, zdecydowała się na naturalną metodę kontrolowania płodności.
Komentarze (25)
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: psiogłowy

  Oceniono 4 razy 4

  religijne ułomy, we wszystko uwierzą.

 • browaryr

  Oceniono 2 razy 2

  niech zmieni otwór...problem z głowy...

 • Gość: sdcfvg

  Oceniono 2 razy 2

  Wybaczcie, ale ta wiedza, która dla tej kobiety jest "odkryciem" była w podstawówce! Katechetka uczyła nas kalendarzyka a podczas klasowej wizyty w poradni dla kobiet mówiono o hormonalnej antykoncepcji prezentując wszystkie za i przeciw, w tym informację o skutkach ubocznych... jeśli dla tej panny to jest jakieś wielkie odkrycie, to sorry ale albo jej starzy zmarnowali kupę kasy na zapewne prywatne szkoły albo koleżanka jest najzwyklejszą w świecie idiotką!

 • forfiter_jr

  Oceniono 2 razy 2

  "po latach stosowania antykoncepcji hormonalnej..." - to ona swój pierwszy raz miała w zerówce?
  Ciekawe, czy będzie taka mundra w piątej ciąży:D:D

 • Gość: Kasia

  Oceniono 1 raz 1

  Ja stosowałam hormony przez 10 lat i też myślałam że to najlepsza metoda aż dostałam zakrzepicy i na szczęście nie skończyło się to jakoś tragicznie ale to był znak że hormony kategorycznie trzeba odstawić.
  Ja akurat kupiłam komputer cyklu Lady Comp i stosuję go już od 4 lat to naprawdę super rozwiązanie dla odpowiedzialnych kobiet dbających o zdrowie i skuteczność bo te komputerki mają taką samą skuteczność jak hormony

 • braddock

  Oceniono 5 razy 1

  Twarz jej starego to dobra antykoncepcja, a zośka wdała się w tatę.

 • pannamigootka

  Oceniono 3 razy 1

  W sprawie antykoncepcji to chyba ważne żeby mieć jakąś sensowną koncepcję na życie . To znaczy nie iść z byle kim do łóżka , dlatego ,że wszystkie koleżanki już "to" robiły , że gimnazjum to może trochę za wcześnie żeby wykonywać te śmieszne ruchy z mało śmiesznymi konsekwencjami , żeby za wcześnie nie truć się prochami ...takie tam nudne sprawy . Może już jeżeli tvn ma ambicje edukowania młodych dziewczyn to powinien zacząć od tego? Ale w sumie ja tam za bardzo nie wiem , bo ja całe życie to mleko piłam...

 • changeable8

  Oceniono 5 razy 1

  Pomiędzy pigułkami, a "kalendarzykiem", jest jeszcze mnóstwo innych metod antykoncepcji, jakby ta pani nie wiedziała...

 • Gość: Kamilla

  0

  Polecam naturalne metody. Są skuteczne i pozwalają na poznanie własnego ciała i jego funkcjonowania. Dzięki temu, że je obserwuję, jestem w stanie szybciej zauważyć stany chorobowe, bo wiem co jest normą. Hormony rozregulowują cykl i łatwiej jest pomylić zdrowie z chorobą. Polecam monitory płodności, to już nie jest sam termometr, tylko nowoczesne urządzenia, które pozwalają na bycie w zgodzie z własną płodnością :)

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX