Zofia Zborowska o antykoncepcji. "Kobieta nowoczesna bierze pigułki"? Ona ma inne zdanie. "Nie mówią nam, że..."

Dzień Dobry TVN/x-news
26.02.2016 08:21
Zofia Zborowska w studiu 'Dzień Dobry TVN' opowiedziała o tym, dlaczego po latach stosowania antykoncepcji hormonalnej, zdecydowała się na naturalną metodę kontrolowania płodności.
Więcej o:
Komentarze (25)
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: psiogłowy

  Oceniono 4 razy 4

  religijne ułomy, we wszystko uwierzą.

 • browaryr

  Oceniono 3 razy 3

  niech zmieni otwór...problem z głowy...

 • Gość: sdcfvg

  Oceniono 3 razy 3

  Wybaczcie, ale ta wiedza, która dla tej kobiety jest "odkryciem" była w podstawówce! Katechetka uczyła nas kalendarzyka a podczas klasowej wizyty w poradni dla kobiet mówiono o hormonalnej antykoncepcji prezentując wszystkie za i przeciw, w tym informację o skutkach ubocznych... jeśli dla tej panny to jest jakieś wielkie odkrycie, to sorry ale albo jej starzy zmarnowali kupę kasy na zapewne prywatne szkoły albo koleżanka jest najzwyklejszą w świecie idiotką!

 • forfiter_jr

  Oceniono 3 razy 3

  "po latach stosowania antykoncepcji hormonalnej..." - to ona swój pierwszy raz miała w zerówce?
  Ciekawe, czy będzie taka mundra w piątej ciąży:D:D

 • braddock

  Oceniono 6 razy 2

  Twarz jej starego to dobra antykoncepcja, a zośka wdała się w tatę.

 • pannamigootka

  Oceniono 4 razy 2

  W sprawie antykoncepcji to chyba ważne żeby mieć jakąś sensowną koncepcję na życie . To znaczy nie iść z byle kim do łóżka , dlatego ,że wszystkie koleżanki już "to" robiły , że gimnazjum to może trochę za wcześnie żeby wykonywać te śmieszne ruchy z mało śmiesznymi konsekwencjami , żeby za wcześnie nie truć się prochami ...takie tam nudne sprawy . Może już jeżeli tvn ma ambicje edukowania młodych dziewczyn to powinien zacząć od tego? Ale w sumie ja tam za bardzo nie wiem , bo ja całe życie to mleko piłam...

 • changeable8

  Oceniono 6 razy 2

  Pomiędzy pigułkami, a "kalendarzykiem", jest jeszcze mnóstwo innych metod antykoncepcji, jakby ta pani nie wiedziała...

 • Gość: gosciowa

  Oceniono 3 razy 1

  Przetlumacze wam na polski:
  Bo zegar biologiczny tyka, ale faciowi trzeba czyms zamydlic oczy. Jak wiadomo, najlepiej zaplanowane dzieci to te z tzw. wpadek:)

 • Gość: pilla

  Oceniono 3 razy 1

  wielki mi autorytet. ta pani jest lekarzem? ileś tam lat stosowania hormonów musi rozregulować organizm...a może właśnie pomaga uregulować, jak ktoś ma niestabilny tryb życia, często zmienia strefy czasowe, pracuje w systemie zmianowym? A może pomaga leczyć schorzenia o podłożu hormonalnym? Pomyślała dziewczynka o tym? nie mówiąc o drobiazgach, jak lepsza cera, czy szybsze wykrywanie zmian i stanów zapalnych, dzięki przymusowym wizytom u lekarza co pół roku. Dam głowę, że kobiety stosujące metody naturalne nie robią co rok cytologii, nie badają się co pół roku. Są przecież takie zdrowe i naturalistyczne. No, chyba, że lądują u tych samych lekarzy, ale z powodu ciąży.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX