Zofia Zborowska o antykoncepcji. "Kobieta nowoczesna bierze pigułki"? Ona ma inne zdanie. "Nie mówią nam, że..."

Dzień Dobry TVN/x-news
26.02.2016 08:21
Zofia Zborowska w studiu 'Dzień Dobry TVN' opowiedziała o tym, dlaczego po latach stosowania antykoncepcji hormonalnej, zdecydowała się na naturalną metodę kontrolowania płodności.
Komentarze (24)
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • avatar

  Gość: psiogłowy

  Oceniono 4 razy 4

  religijne ułomy, we wszystko uwierzą.

 • avatar

  browaryr

  Oceniono 2 razy 2

  niech zmieni otwór...problem z głowy...

 • avatar

  Gość: sdcfvg

  Oceniono 2 razy 2

  Wybaczcie, ale ta wiedza, która dla tej kobiety jest "odkryciem" była w podstawówce! Katechetka uczyła nas kalendarzyka a podczas klasowej wizyty w poradni dla kobiet mówiono o hormonalnej antykoncepcji prezentując wszystkie za i przeciw, w tym informację o skutkach ubocznych... jeśli dla tej panny to jest jakieś wielkie odkrycie, to sorry ale albo jej starzy zmarnowali kupę kasy na zapewne prywatne szkoły albo koleżanka jest najzwyklejszą w świecie idiotką!

 • avatar

  forfiter_jr

  Oceniono 2 razy 2

  "po latach stosowania antykoncepcji hormonalnej..." - to ona swój pierwszy raz miała w zerówce?
  Ciekawe, czy będzie taka mundra w piątej ciąży:D:D

 • avatar

  braddock

  Oceniono 5 razy 1

  Twarz jej starego to dobra antykoncepcja, a zośka wdała się w tatę.

 • avatar

  pannamigootka

  Oceniono 3 razy 1

  W sprawie antykoncepcji to chyba ważne żeby mieć jakąś sensowną koncepcję na życie . To znaczy nie iść z byle kim do łóżka , dlatego ,że wszystkie koleżanki już "to" robiły , że gimnazjum to może trochę za wcześnie żeby wykonywać te śmieszne ruchy z mało śmiesznymi konsekwencjami , żeby za wcześnie nie truć się prochami ...takie tam nudne sprawy . Może już jeżeli tvn ma ambicje edukowania młodych dziewczyn to powinien zacząć od tego? Ale w sumie ja tam za bardzo nie wiem , bo ja całe życie to mleko piłam...

 • avatar
 • avatar

  Gość: szechter

  0

  Zagląda tu nawet księ-żulek Arkadiusz Lechowski z Tygodnika Powszechnego.

 • avatar

  Gość: Kasia

  0

  Ja stosowałam hormony przez 10 lat i też myślałam że to najlepsza metoda aż dostałam zakrzepicy i na szczęście nie skończyło się to jakoś tragicznie ale to był znak że hormony kategorycznie trzeba odstawić.
  Ja akurat kupiłam komputer cyklu Lady Comp i stosuję go już od 4 lat to naprawdę super rozwiązanie dla odpowiedzialnych kobiet dbających o zdrowie i skuteczność bo te komputerki mają taką samą skuteczność jak hormony

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX