Krzysztof Hołowczyc promuje bezpieczną jazdę. Dostał mandat. Prokop: Gdzie wiarygodność? Jest odpowiedź

15.02.2016 08:18
Nowy konflikt w polskim showbiznesie? Zdaniem Marcina Prokopa Krzysztof Hołowczyc nie jest wiarygodny w roli ambasadora fundacji ''Kierowca Bezpieczny''. Chodzi o sprawę mandatu za przekroczenie prędkości.
Komentarze (7)
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: ewik

  Oceniono 4 razy 2

  Hołowczyca żaden mandat za przekraczanie dozwolonej prędkości nic nie nauczy. W powiecie mławskim też nieźle przekroczył prędkość. Mandatu nie zapłacił. Była sprawa sądowa, którą tak przeciągał w czasie, że wykroczenie się przedawniło.
  Hołowczyc szybką jazdę ma we krwi. Jego po prostu nosi i nigdy, nigdzie nie powinien promować bezpiecznej jazdy. Jest bardzo niewiarygodny, wręcz śmieszny i jeszcze pewnie bierze za to niezłą kasę.
  Jak tak można - to nieetyczne.

 • fanizymiko

  Oceniono 6 razy 2

  oczywiście wersji dla potrafiących czytać nie ma...

 • Gość: mrLusiek

  Oceniono 3 razy 1

  reżim czy obowiązek przestrzegania reguł ruchu jest na tyle możliwy na ile ludzie są wstanie właściwie je wypełniać, na pięciu zawsze znajdzie się ktoś kto inaczej rozumie "reguły" ale wystarcza do tego aby codziennie unikać kolizji. Policja tak nie interpretuje zachowań kierowców, ona szuka wykroczeń które są poważnym zagrożeniem jak również błahych wykroczeń tylko przez nią zauważanych, cena jest podobna. Potem pouczenie przez młodego inspektora ruchu o nieumiejętnym zachowaniu się na drodze ?!
  Okazało się że, 40 lat bez wypadku to czysty przypadek i każdy może mi na wtykać, lub umiejętności Hołowczyca to bzdet i liczy się tylko wykroczenie !

 • Gość: yyyy

  Oceniono 3 razy 1

  Ano rutyna mości panowie. Nic tylko - rutyna! To ona gubi ludzi i to nie tylko kierowców. Między innymi i lekarzy, którzy potem kaleczą ludzi swoimi pożal się Boże pewnymi diagnozami i chirurgicznymi cięciami, gdzie mylą zdrową nerkę z chorą! Budowlańców, gdzie taki pewniak spada z dachu. Pracowników PKP, bo oni pewnie chodzą po torach, a tam nadjeżdża pociąg...!
  Hołowczyc zapłacił mandat, ma pieniądze, na biednego nie trafiło. Ale czy to go nauczy?

 • do_podziwu

  Oceniono 6 razy 0

  Pan Sikora prosi o pozostawienie komentarza pod tym wideo - ostatno mial pan "fajny" sweter , ale? ..... "marynareczka" w tym wideo "taka sobie" -:))).

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX