Izabella Łukomska-Pyżalska skorzysta z programu 500+. Meller: Jesteś zamożna, chcesz się skompromitować?

źródło: Dzień Dobry TVN/x-news
14.02.2016 09:30
Prezes Warty Poznań i jej mąż, poznański przedsiębiorca, wychowują szóstkę dzieci. Łukomska-Pyżalska deklarowała już wcześniej, że skorzysta z rządowego programu dopłat na piątkę z nich. O swojej decyzji rozmawiała w 'Dzień Dobry TVN'. Marcin Meller, nawiązując do słów wicepremiera Mateusza Morawieckiego, który apelował do zamożnych Polaków, by zrzekli się prawa do świadczenia, spytał bizneswoman, co ona sądzi o takim pomyśle.
Komentarze (190)
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: jny

  Oceniono 14 razy 12

  Skompromitował to się raczej PIS. W trakcie debaty nie przyjęto żadnej poprawki do projektu 500+ i zrezygnowano z kryterium dochodowego. Jaka ustawa , takie będą skutki, jakiekolwiek apele pseudomoralne to pełny bezsens..

 • Gość: zak

  Oceniono 18 razy 12

  Niby dlaczego miałaby rezygnować?. To ustawodawca ma obowiązek ustanowić kryteria. Jeśli tchórzliwie tego nie uczynił- to niech się nie ośmiesza nawołując by bogaci nie korzystali z tego.Ktoś tu upadł na głowę?

 • Gość: GOŁYNAROGUSTODOŁY

  Oceniono 12 razy 10

  Tez uważam, że wszystkie pijaczki z wioch i małych miasteczek już się cieszą na te 500 od Kaczora... jak cholera.

 • Gość: TheGuru

  Oceniono 11 razy 9

  a samotna matka, mająca jedno dziecko, pracująca na kasie w biedronce nic nie dostanie (a nawet dołoży się do wpłat dla innych, przez wyższe ceny chociażby)

  zawsze powtarzałem że pis to banda nieudaczników, która zawsze trzymała z bogatszymi a opowiadała dużo i pięknie o biednych !!!

 • lukasz_patrykus

  Oceniono 13 razy 9

  Kompromitujacy to jest ten pisowski program socjalny, który jedynie co podniesie to spożycie gorzały i odciagnie wiele kobiet z rodzin najuboższych z rynku pracy (czyli pozbawi je w konsekwencji emerytur) a najbogatszym zafunduje wakacje na Karaibach raz do roku

 • Gość: JA

  Oceniono 9 razy 7

  I BARDZO DOBRZE, SZKODA TYLKO ZE NIE PŁACĄ CI CO GŁOSOWALI NA PIS. TAK POWINNO BYĆ: PODOBA CI SIĘ ICH PROGRAM TO ZA NIEGO PŁAĆ SKORO NA NICH GŁOSOWAŁEŚ!!!!!

 • mika17

  Oceniono 12 razy 6

  przeciez to z jej podatkow to zostalo zafundowane, niby dlaczego mialaby nie skorzystac?
  2500 piechota nie chodzi, to 30000 dodatkowo rocznie.

 • Gość: kownacki wacek

  Oceniono 10 razy 6

  Niech sie wstydzi pisowska hołota z bufetową i maliniakiem na czele za to że spreparowali takiego gniota,

 • nkwd

  Oceniono 7 razy 5

  No i kupił PIS głosy wyborców kosztem nas wszystkich.
  Najśmieszniejsze w tym bałaganie jest to, że paradoksalnie obdarowane pięcioma stówami dzieci, będą w przyszłości musiały je spłacić i to spłacić z nawiązką.
  Działamy jak ten bajkowy niedźwiedź, zabijający kamieniem muchę na czole śpiącego przyjaciela, a przy okazji i jego samego.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX