Rozmowa o dziecięcych gwiazdach. Wtedy Meller podaje przykład Kaczyńskiego. Rozenek w śmiech, a potem...

Dzień Dobry TVN/x-news
12.02.2016 09:30
W studiu 'Dzień dobry TVN' rozgorzała gorąca dyskusja na temat tego, czy dzieci powinny rozwijać swe kariery już od najmłodszych lat, czy dzieciństwo powinno być jednak oddzielone grubą kreską od 'dorosłej' pracy. Przyczyną do rozmowy był przykład 10-letniej Kristiny Pimenovej, która właśnie została modelką i którą zachwyca się cały świat. Agnieszka Jastrzębska od razu przedstawiła 'złe przykłady' - Drew Barrymore czy Macaulay Culkin nie wytrzymali presji sławy i popadli w złe towarzystwo oraz używki. Marcin Meller przytomnie zwrócił jej jedank uwagę na to, że nie zawsze tak to się kończy - dziecięce gwiazdy mogą wyrosnąć również przecież na 'kogoś'. Jako przykłada podał... Jarosława Kaczyńskiego. Wtedy Małgorzata Rozenek zaczęła się śmiać. A po chwili dodała, że riposta Mellera była 'w punkt' (1:53 min nagrania).

Dzień Dobry TVN/x-news
Komentarze (14)
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • avatar
 • avatar

  Gość: aaaasa

  Oceniono 2 razy 2

  Pitoli jak na córeczkę pisowskiego machera przystało

 • avatar
 • avatar

  forfiter_jr

  Oceniono 2 razy 2

  "Drew Barrymore czy Macaulay Culkin nie wytrzymali presji sławy i popadli w złe towarzystwo oraz używki. Marcin Meller przytomnie zwrócił jej jedank uwagę na to, że nie zawsze tak to się kończy..."

  No niestety Meller się pomylił. Jarosław jest od dawna w bardzo złym towarzystwie, które sam kreuje. A co do używek, to od czasu do czasu zabraknie mu psychotropów.

 • avatar

  Gość: karaluch

  Oceniono 1 raz 1

  coś jej się przykleiło do rzęs....

 • avatar

  Gość: punkt G

  Oceniono 1 raz 1

  Nawet dzieci zostały wkręcone w tzw wyścig szczurów, czyli leczenie kompleksów swoich rodziców, związanych z permanentnym niedowartościowaniem.

 • avatar

  Gość: vdsl

  0

  co wy byscie zrobili bez tego Kaczora i PiSu

 • avatar

  zelenyles

  0

  Rozenek pewno już jest na celowniku wszystkich służb a jej rodzina i znajomi prześwietlani są do dziesiątego pokolenia.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX