Córki Kukiza: Tata nie ma łatwego charakteru. Mówią też o związku rodziców. "Są razem, odkąd mama miała 14"

Dzień Dobry TVN/x-news
09.02.2016 08:03
Paweł Kukiz razem z żoną Małgorzatą wychowują trzy córki: 25-letnią Julię, 21-letnią Polę i 16-letnią Hannę. Cała trójka wybrała się w niedzielę do studia 'Dzień Dobry TVN', gdzie opowiedziały o tym, jaki prywatnie jest polityk.

Przeczytaj też: 'Kukiz. Grajek, który został graczem' >>
Więcej o:
Komentarze (10)
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • braddock

  Oceniono 8 razy 4

  Nie ma łatwego charakteru? Co to za pp gadanie? Tata wam politycznej poprawności z główek nie powybijał, dziewuchy?

  Mówcie wprost. Kuki jest agresywnym CHAMEM, który zwraca się do ludzi - "jak ja was k***y nienawidzę", PROSTAKIEM życzącym kobiecie, aby ja araby molestowały, "buntownikiem" który nosi za rządzącym prezesem kapcie, i PIJAKIEM.

 • Gość: gosc

  Oceniono 1 raz 1

  NO CÓŻ ZWIĄZEK Z DZIEWCZYNĄ W WIEKU LAT 14 TO TYLKO PEDOFIL>

 • Gość: fuuuuj

  Oceniono 5 razy 1

  tatuś kukiz to rasowy polski cham, który 3/4 swojego życia przechlał/przećpał/przed.upczył i przebluzgał:( a to, co obecnie prezentuje w "majestacie prawa" urąga podstawowym zasadom człowieka u/cywilizowanego:(( bardzo chętnie obejrzałabym, jak jakiś inny polski chamek obraża, poniża i obrzuca wyzwiskami jego 3 córki (no, chociaż jedną!)...ciekawe co tatuś na to?

 • forfiter_jr

  Oceniono 5 razy 1

  Kukiz to wykolejeniec totalnie bez twarzy i kręgosłupa, będący popychlem Prezesa Jarosława I. Określenie go politykiem to baaaardzo duże nadużycie, mimo, że udaje, że pracuje w słynnym cyrku na wiejskiej. Na zdrowie by mu wyszło, gdyby dalej pił i jęczał do mikrofonu.

 • Gość: zdas

  Oceniono 7 razy 1

  Córki powinny ze wstydu za ojca schować się do dziury, a noe chodzić po mediach, celebrytki wielkie ...

 • do_podziwu

  Oceniono 6 razy 0

  "....opowiedziały o tym, jaki prywatnie jest polityk." - POLITYK? w zasadzie na Plotku i to przejdzie albo.... inaczej z niego taki polityk jak z pogodynki, Siwiec itd -"gwiazda".-:)))
  A dziewczyny - sympatyczne ,mile .Nie widac "parcia na szklo" to raczej media "na sile" proponuja im "wystepy" przed kamera.

 • Gość: Bolo

  Oceniono 6 razy -4

  Nie dawałem mu szansy na życie polityczne,jednak pokazał,że doskonale się odnalazł w tym środowisku,jest wyrazisty i MA MOC!Widzi nieprawidłowości w życiu politycznym i nie boi się o tym mówić!Świetny facet z waszego ojca,doceńcie to dziewczyny!

 • Gość: Miły gostek

  Oceniono 9 razy -7

  Wasz tata dziewczyny jet rewelacyjny,przede wszystkim nie bawi się wersal,nie udaje niczego !Wali prawdę prosto w oczy i to Jego wizytówka! Z Kukizem zaczynają się liczyć ci,co wcześnie się z niego śmiali! Gratulacje dziewczyny,kiedyś tworzył świetne kawałki,a teraz robi dużo dobrego dla Polski!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX