Bartosz Żukowski rozwodzi się. Nie płaci alimentów? Spotkanie z żoną skończyło się interwencją policji. "Zdenerwował go jej nowy partner"

21.01.2016 10:09
Słynny aktor znany m.in. z serialu 'Świat według Kiepskich'- Bartosz Żukowski i Ewa Coll rozwodzą się. Para nie może dojść do porozumienia i spiera się m.in. o kwestie wychowania ich sześcioletniej córki Poli. Jak czytamy w ?Twoim Imperium?: ?W listopadzie na czas postępowania rozwodowego sąd powierzył opiekę nad córką pary jej matce, zaś Bartosza Żukowskiego obciążył alimentami w wysokości 2500 zł.?. Według ustaleń tygodnika ?serialowy gwiazdor nie zapłacił alimentów na własne dziecko?. Relacje między obojgiem są coraz bardziej napięte.
Komentarze (15)
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: zecik

  Oceniono 1 raz 1

  a mowilem ci cycu nie zen sie

 • fleshless

  0

  ja pier,dolę, co was to obchodzi?

  zajmijcie się własnym życiem

 • hardkor

  0

  tez chciałbym dostawac co miesiac 2500 zl za to ze przespałem się z kims

 • Maria Koperska

  0

  Dziwnie jakoś panowie tracą pracę jak się rozwodzą i mają płacić alimenty.A ich wysokość ustala się od zarobków rodzica (sprawdzają PIT-y), a nie od wieku dziecka czy dochodów drugiego rodzica nawet jeśliby to były miliony.

 • Gość: Eurotram

  0

  Sędziny w sadach rodzinnych potrafią być naprawdę zdrowo walnięte albo raczej do bólu tendencyjne. Jak taka c...a poczuje solidarność jajników,to wręcz powódce pomaga i przycina pozwanego. Potrafi zasądzić od faceta który aktualnie nie może dostać ŻADNEJ pracy (i nie ma z czego zrobić opłat) dobrych kilka stów (choć autentycznie nie ma grosza przy duszy,o opłatach nie mówiąc,a matka ma kasy niemało) lub wlepić mu dwa koła,choć ten kokosów wcale nie zarabia (i to na jedno dziecko). Szkoda że w tych wydziałach sądów ponad 90% to baby..m

 • Gość: kaczkowski12

  0

  2500 zł miesięcznie alimentów,a na dziecko i dopiero drugie tylko "pińćset" i tylko do 18 roku życia.Gdzie prawo,gdzie sprawiedliwośc.Wszystkie dzieci do 25 roku życia powinny otrzymywac
  po 2500 zł miesięcznie.

 • Gość: thend

  Oceniono 2 razy 0

  2500 zł na sześcioletnie dziecko? Sędzią powinień zaopiekować się psychiatra. Matka niezdolna do pracy? Od kiedy sądy zmuszają do bycia zamożnym?

 • falco2009

  Oceniono 1 raz -1

  "Słynny aktor znany m.in. z serialu 'Świat według Kiepskich'- Bartosz Żukowski"???????????????
  Nieźle kogoś poye ..o!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX