Ten Kim Kardashian kosztował 13 mln złotych. I to wcale nie rekord! Najdroższe pierścionki zaręczynowe gwiazd. Jest polski akcent

09.01.2016 10:00
Za równowartość prawie każdego pierścionka z naszego rankingu można by w Polsce postawić dom. Za te z pierwszej trójki nawet kilka. Oto 10 najdroższych pierścionków zaręczynowych gwiazd. Który podoba Wam się najbardziej?
Więcej o:
Komentarze (10)
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • braddock

  Oceniono 12 razy 6

  Sprzedawca wmówił westowi, że ten drogi pierścionek jest wyjątkowy, bo zamienia ku...szona w księżniczkę. I murzyn to łyknął, jak kim pałę.

 • pannamigootka

  Oceniono 9 razy 5

  Każda z tych bogatych pip finansuje krwawe rządy dyktatorów z najbiedniejszych krajów bogatych w cenne kamienie , finansuje zakup broni , wspiera przemyt , to żeby ona mogła włożyć na palucha taki pierścionek i poczuć się wyjątkowo , musi wycierpieć dużo biednych ludzi pracujących w nieludzkich warunkach , lub takich którzy żeby przeżyć i wyżywić swoje rodziny zajmują się nielegalnym wydobyciem drogocennych kamieni ryzykując życie . Te świecidełka 'ociekają ludzką krwią' i coś takiego jest symbolem miłości

 • fanizymiko

  Oceniono 4 razy 2

  Nie oglądałem tego wideła ale ile kosztował pierścionek, który dał Bankomat swojej oblubienicy?

 • Gość: gęsior nie kaczor

  Oceniono 7 razy 1

  Grube doopy bezmyślne( nie mówię o księżnej), maja najdroższe pierścionki, jakby nie mogły nadmiaru tych milionów dać na zbożny cel! I co z tego, że mają taki pierścionek? Do grobu niech im potem go wsadzą!

 • czasoprzestrzen

  Oceniono 4 razy 0

  Też chce taki pierścionek :C

 • morgana50

  Oceniono 4 razy 0

  czasem cena pierścionka jest marginalną sprawą, bo ważniejsza jest historia pierścionka :))

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX