Boże Narodzenie będzie bez "Niskich cen" Eweliny Lisowskiej. Żałujecie (Tak wiemy). A ona na to...

08.12.2015 17:09
W tym roku w Święta nie usłyszymy znienawidzonej reklamy z motywem przewodnim 'Włączamy niskie ceny' w wykonaniu Eweliny Lisowskiej. Wy pewnie nie żałujecie, z co ona na to? Odpowiada przewrotnie.
Więcej o:
Komentarze (5)
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: e

  Oceniono 1 raz 1

  Dobrze, że już nie drze japy w rytmie disco polo ... Wiedziała sprzedając się jak zostanie "użyta", widać zna swoją "wartość".
  A nazywanie kogoś imbecylem za wyrażenie swojego zdania... no cóż, pewnie dwa dni temu łamałaś się opłatkiem a już fafroszysz na bliźniego...

 • Gość: Adrian

  0

  darła dziób jak co roku, tylko trochę ciszej, masakra z tą babą, omijam media expert szerokim łukiem...

 • braddock

  Oceniono 2 razy 0

  Ludzi może to szokować, ale polski szołbiznes opiera się na byciu chamem. Udająca piosenkarkę dziewka wystąpiła w poniżającej, durnej reklamie i wku...ała cały kraj idiotycznym spotem. I JESZCZE MA CZELNOŚĆ pokazywać się po tej kompromitacji publicznie. Człowiek z odrobiną honoru wycofałby się, ale nie ona! Bezczelna bladź. I to jest właśnie polski szołbiznes - chamy, prostaki - dno moralne.

  A media ekspert łże! Znajomy poszedł tam, bo w gazetce pisali o przecenach. I gó...! Żadnych przecen. Powiedzieli mu, że to błąd w druku. Ja na jego miejscu rozpie...łbym ten cały sklep!

 • Gość: maggie

  Oceniono 1 raz -1

  Pozytywna z niej osoba, nie mam pojęcia dlaczego jacyś imbecyle winią Eweline za częstotliwość puszczania tej reklamy, przecież to muszą być totalni.... a może lepiej nie będę kończyć bo spłynie fala hejtu... Jak to u nas...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX