Agnieszkę Kotulankę fani pokochali jako Krystynę Lubicz. Prywatnie? Nieudane związki i alkoholizm. "To ostatni dzwonek, by ją ratować"

08.12.2015 17:01
Agnieszka Kotulanka przez lata wcielała się w rolę Krystyny Lubicz w popularnym serialu 'Klan'. Latem 2014 w mediach pojawiły się informacje o tym, że aktorka przestała pojawiać się na planie. Powód? Choroba alkoholowa. Produkcja zdecydowała się uśmiercić jej postać, a aktorka miała zaszyć się w domu i wychodzić tylko do sklepu alkoholowego. Według najnowszych doniesień prasy, w walce z nałogiem chce pomóc Kotulance jej córka oraz... parafia na Ursynowie, gdzie mieszka aktorka.
Więcej o:
Komentarze (6)
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: polo

  Oceniono 1 raz 1

  Ponad 25 lat temu pewien znany mi chirurg ... zaczął pić alkohol dla "uśmierzenia" bólu psychicznego przez co wpadł w chorobę alkoholową, tylko dlatego, że nie mógł sobie sam podarować tego, że na stole operacyjnym, zmarł mu pacjent, którego wcześniej dobrze znał. Tak się akurat w tym konkretnym przypadku złożyło, że wspomniany chirurg nie mógł sobie sam tej starty długo ...podarować a doznany ból psychiczny na długo zdominował jego dotychczasowe normalne funkcjonowanie oraz całe życie.

  Wyżej wymieniony tekst napisałem po to, by uświadomić naszym Internautom, że byciem człowiekiem silnym i zdrowym a słabym i chorym dzieli bardzo cienka linia graniczna, która akurat jest powiązana z naszymi ludzkimi emocjami.

  To właśnie rodzaj i jakość naszych ... emocje sprawia, że w pewnych sytuacjach podładowani pozytywnie potrafmy przenosić góry a w innych czymś zdruzgotani stajemy się słabi fizycznie i chwiejni jak lebiodka psychicznie.

  I choć w Polsce, poziom ekonomiczny życia Polaków powoli wzrasta, to jednak, trzeba też przyznać, że "szasta" się u nas, negatywnymi emocjami, ponad wytrzymałość przeciętnego człowieka, na wszystkie strony.

  Akurat aktor powinien umieć, wymagane na planie filmowym, ...emocje ... zagrać, a to nie zawsze jest bardzo ... zdrowe dla jego własnej duszy. Stąd tak ważne nieustanne kształcenie się oraz zdobywanie wiedzy na temat umiejętnego zarządzania własnymi emocjami w ekstremalnie trudnych jak i ekstremalnie przyjemnych sytuacjach, bo jednak najzdrowsza jest umiejętność szybkiego przywracania w sobie utraconej równowagi.

 • Gość: Viktor

  Oceniono 1 raz -1

  Jak lubi się nawalić to jej sprawa,ważne jest że ma za co,a jak bogata parafia chce jej pomóc to chwała jej za to,choć wątpię czy kościelny jabol będzie jej smakował.

 • Gość: wyrozumiały.

  Oceniono 2 razy -2

  jak ma za co to niech chleje,nie ma za co to pod latarnię.

 • Gość: Michau

  Oceniono 2 razy -2

  po koniaczku?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX