Pytamy Ewelinę Lisowską o jej nowego chłopaka. Nagle podchodzi Łukasz Kadziewicz i... Takiego wyznania się nie spodziewaliśmy!

03.11.2015 18:58
Ewelina Lisowska od kilku miesięcy spotyka się z Bartoszem Śniadeckim z grupy Afromental. O nowy związek zapytaliśmy ją na planie 'Tańca z Gwiazdami'. A raczej próbowaliśmy. W rozmowę włączył się Łukasz Kadziewicz, który, nawiązując do plotek o swoim romansie z Agnieszką Kaczorowską, zażartował, że tak naprawdę uczucie połączyło go z Lisowską.
Więcej o:
Komentarze (3)
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: zniesmaczona

  0

  Wszystko ustawione,Cieślak już kuśtykała odcinek wcześniej,ale po co miała wcześniej zrezygnować,skoro Lisowska odpadła w następnym odcinku.Miała ratowac kogoś innego,kto akurat odpadł?Nie,Cieslak zrezygnowała akurat wtedy,gdy Lisowska odpadła-proste... I jak może taka flądra wygrać program,skoro odpadła?Powinien być zapis w regulaminie,kto odpada i wraca, nie może wygrac programu-proste.Gdzie szacunek dla smsów publiczności?

 • Gość: kambodża

  0

  Pytamy Ewelinę Lisowską o jej nowego chłopaka. Nagle podchodzi Łukasz Kadziewicz i... Takiego wyznania się nie spodziewaliśmy! ... włączyła nam niskie ceny!
  A tak serio to dobra z niej laska ;)

 • Gość: y.

  0

  świetny facet :) uwielbiam go w tańcu z Agnieszką

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX