Nienawidziły się i publicznie kłóciły. Teraz Doda pochwaliła jej styl. Reakcja Steczkowskiej BEZCENNA

18.08.2015 11:11
Pamiętacie jak ostro dogryzały sobie w show 'Gwiazdy tańczą na lodzie'? Przez lata się nie cierpiały, ale Doda mimo wszystko potrafiła obiektywnie spojrzeć na Steczkowską, gdy przyszło jej ocenić styl diwy. Przyznała rację prowadzącym 'Stylu i Pieprzu' - gwiazda wygląda świetnie! A gdy później Steczkowska była gościem programu 'Kobiecym Okiem', usłyszała, co mówiła o niej rywalka. I była bardzo zaskoczona!
Komentarze (6)
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: Anka22

  Oceniono 28 razy 20

  News z doopy...

 • braddock

  Oceniono 3 razy 1

  Tak jak pisałem - dodzior i garbatonoska, dwie niby piosenkarki, które przez ostatnie 15 lat nie wyśpiewały niczego znaczącego i żyją z pokazywania siebie. Nikt nie spuścił w kiblu tych "artystek" chyba tylko z obawy przed zapchaniem klopa.

 • dodabitch

  Oceniono 2 razy 0

  Doda- sprzedajny ku...-szon, który zaczyna lizać tyłki innym z powodu upadającej kariery.

 • dodabitch

  Oceniono 2 razy 0

  Doda- sprzedajny ku...szon, który zaczyna lizać tyłki innym z powodu upadającej kariery.

 • Gość: -eta

  Oceniono 1 raz -1

  Żeby oceniać styl, trzeba cokolwiek o nim wiedzieć. A skąd ma to wiedzieć wiejski kurdupel zajęty łapaniem facetów? Równocześnie pani Dorotka ocenia koleżankę, która raczej się wygina niż śpiewa. Obie panie mają dobre sylwetki, ale zgrabnych kobiet jest w Polsce na pęczki. Wart Pac pałaca. Obie odesłać w niebyt: jedna niech leczy kregosłup, druga niech się synem wulgarusem zajmie.

 • ateofi

  Oceniono 23 razy -3

  Justyna wygląda cudnie :)

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX