Miszczak o stanie polskiej telewizji. "Polacy oglądali telewizję 4,5 godziny dziennie"

TVN24/x-news
11.08.2015 00:08
W środę (05.08) odbyła się konferencja ramówkowa stacji TVN. Co nowego pojawi się na antenie jesienią? Stacja przedstawiła nowe formaty: ''Aplauz, Aplauz!'', ''Aż po sufit!'', ''Singielka'', ''Wesołowska i mediatorzy'', a także znane i lubiane pogramy i seriale, które jesienią ruszą z nowymi sezonami. - TVN to najlepsza stacja. Słyniemy z fajnych, czystych i pozytywnych emocji - podkreślił dyrektor programowy stacji, Edward Miszczak. Czym zaskoczy jesienna ramówka?
Więcej o:
Komentarze (24)
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • trombozuh

  Oceniono 60 razy 54

  Ludzie, wywalcie z domu te skrzynki. Zobaczycie, już po paru dniach poczujecie ulgę, a po kilku tygodniach nie będziecie mogli uwierzyć, że marnowaliście kiedyś tyle na czasu na oglądanie bzdurnych reklam lichwiarzy i leków na zatwardzenie.

 • panchuck

  Oceniono 39 razy 37

  4,5 godz, 17 minut więcej niż 5 lat temu - w tym półtorej godz reklam, 5 lat temu tylko godzinę, czyli w rezultacie mniej oglądamy tv.

 • Gość: Obiektyw

  Oceniono 49 razy 35

  Miszczak twój czas w TVN chyba się kończy ? Stacja systematycznie obniża tak loty, że nie da się oglądać niektórych programów. Nowy serial z pseudo aktorem Pazurą będzie gwoździem do trumny dla ciebie i TVNu

 • qqror

  Oceniono 32 razy 26

  Panie Miszczak - chciałbym, żeby wasze produkcje dorównywały jakością niektórym krótkim filmom na youtubie.
  Spędzam przed telewizorem około 2 godzin tygodniowo. Głównie oglądając krótkie filmy na youtubie (kanały jak Veritasium, VSauce a także polskie Nauka to lubię oraz SciFun). Trochę to zaskakujące, ale dzisiaj tylko amatorskie lub półamatorskie materiały są w stanie dorównać poziomem niegdysiejszej Sondzie, Laboratorium czy Spektrum. Mają jednak jedną wspólną cechę - są tworzone przez pasjonatów. A wy sobie kręćcie kolejny sezon Gwiazd jeżdżących na wrotkach i cieszcie się, że gawiedź to ogląda.

 • Gość: krawat60

  Oceniono 25 razy 17

  "Słyniemy z fajnych, czystych i pozytywnych emocji" chyba raczej "Słyniemy ze schlebiania niskim gustom, serwowania kompletnego debilizmu (Perfekcyjna Pani Domu, Kuchenne rewolucje) i podawaniu zepsutych, odgrzewanych kotletów polanych pseudoświatowym sosem. TVN idzie na dno jak Platforma.

 • Gość: fiks

  Oceniono 19 razy 17

  Panie Miszczak kłamie Pan ja od kilku lat nie oglądam TVN podobnie jak moi znajomi.

 • Rafkaok

  Oceniono 12 razy 12

  To bardzo ciekawe statystyki bo np wiekszośc ludzi z mojego pokolenie nie ma telewizorów... i ogląda tylko czasem coś na necie

 • Gość: normalny oglądacz tv

  Oceniono 11 razy 9

  Wiele lat pan Miszczak to był wielki podziwiany fachowiec i autorytet w swojej branży.

  Niestety, nie tylko dla mnie, w jednej chwili stracił wszystko - nikt mu nie zapomni KITU który nam wcisnął przy okazji połączenia "enki" z "canal+".
  Drogi Panie - tego wielu ludzi ci nie zapomni! Chcieliście w interesie francuzów strzelić Polaków w kieszeń

  Wszytko co pan opowiadasz to reklamowe bajki, utracił pan wiarygodność i autorytet, pan zaczął chodzić na smyczy francuzów a ostatnio amerykanów.
  TVN za bardzo utytłał się w brudną politykę - z tego, łagodne przejście na lifestyle, jest już niemożliwe - raczej koniec bliski...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX