Doda ostro o konflikcie Rodowicz i Górniak. "Żaden artysta nie powinien pluć drugiemu artyście do zupy"

09.07.2015 16:15
Maryla Rodowicz i Edyta Górniak złośliwe uwagi wymieniają od festiwalu w Opolu. Weteranka polskiej sceny skrytykowała repertuar Górniak, ta zrewanżowała się stwierdzając, że Maryla jest zbyt zajęta 'szukaniem stylizacji', by posłuchać jej nowych piosenek. O to, co myśli o całym zamieszaniu, zapytaliśmy Dodę.
Komentarze (14)
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: zuo

  Oceniono 65 razy 45

  Ach, autorytet moralny się wypowiedział! Świat zamarł z podziwu!

 • Gość: Cerrie

  Oceniono 25 razy 17

  A po jaką ch***rę, ci wszyscy celebryci (Których brzydziłabym się nazwać gwiazdami) w ogóle wypowiadają się na temat sporów w których nie biorą udziału? Czy zwaśnione strony proszą ich o to? Wszystkoto jest jedno wielkie g**no. Jedni celebryci kłócą się z sobą, bo wiadomo trzeba walczyć o jak największą rzeszę naiwnych "Fanów", to się kłócą aby jak najwięcej sobie nawzajem wydrzeć, zupełnie jak dzikie zwierzęta gotowe publicznie obrzucać się błotem (Co za desperacja). Inni celebryci z kolei nie potrafią się na dany moment z nikim pokłócić, to jak te hieny cmentarne na trzeciego korzystają, udając tych niewinnych co to tylko chcą wyjść na takich którzy nigdy do takiej g*****nej sprawy by nie dopuścili (Także akt desperacji). Jednym słowem g**no g***em pogania. Oh... Jak dobrze, że mam własny gust muzyczny, który nie ma nic wspólnego z tym całym chlastaniem się na słowa, niczym jakieś emo próbujące żałośnie na siebie zwrócić uwagę. Dorośnijcie wreszcie celebryci, i wsadźcie sobie te wasze słowne przepychanki głęboko w tyłek.

 • Gość: carrie

  Oceniono 31 razy 13

  "Żaden artysta nie powinien pluć drugiemu artyście do zupy" A gdzie tu jakiś artysta jest? Edyta bądź Maryla coś komponują? Piszą teksty? Obie odcinają kupony. Jest wielu dobrych wykonawców, którzy naprawdę żyją muzyką, zarówno w rocku, muzyce alternatywnej, rapie, jazzie ale tez w popie, jest mnóstwo osób które same piszą teksty komponują, wydają świetne płyty, które dobrze się sprzedają (na OLISie nie ma gwiazdek z list przebojów), a media skupiają się na aferach, które z muzyką nie mają nic wspólnego. Maryla nie powiedziała niczego czego by się nie wiedziało Edyta nie ma czego śpiewać ma ogromny talent, który marnuje, Ania Dąbrowska sama pisze teksty komponuje i co 2 lata płytę wydaje, Edyta to dziś celebrytka.

 • Gość: hm hm

  Oceniono 14 razy 10

  edzia to zawsze ma kołka w dupie ..

 • Gość: Gosc

  Oceniono 12 razy 8

  emn eeee, emmmm, emneeee i to tyle co ta Pani potrafi powiedziec. Acha, ma jeszcze dwie skrajne, wzajemnie wykluczajace sie opinie. DNO.

 • Gość: -eta

  Oceniono 13 razy 7

  A cóż ta pani wie o artystach? Czasem ich spotyka i tyle.

 • gacek1947

  Oceniono 8 razy 6

  To Doda umie mówić? Myślałem, że jej IQ jest tylko śpiewane...

 • pan.malowany

  Oceniono 3 razy 3

  Niech sie biora za lby, to jest dopiero rozrywka

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX