Edyta Herbuś: Przyklejono mi łatkę, która mi nie odpowiada. Dziś jest "kimś innym". Mariusz Treliński komentuje jej przemianę

Źródło: Dzień Dobry TVN/x-news
22.06.2015 09:29
Edyta Herbuś zasłynęła jako tancerka w 'Tańcu z Gwiazdami'. Z show rozstała się lata temu, gdy postanowiła, że pragnie zostać aktorką. Dziś z dystansem opowiada o swojej przeszłości i show-biznesie. Właśnie zadebiutowała w swoim pierwszym dużym spektaklu. W 'Diwie' zagrała u boku Małgorzaty Bogdańskiej. Jeśli spodziewaliście się złych recenzji, byliście w błędzie. Publiczność (i krytycy!) z entuzjazmem i zaskoczeniem odebrali jej grę. Zobaczcie, co zaraz po występie mówiła ona sama (ze łzami wzruszenia w oczach) oraz jej partner, Mariusz Treliński.
Więcej o:
Komentarze (27)
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • tempusfugit

  Oceniono 33 razy 5

  Herbuś jest dla Trelińskiego listkiem (nomen omen) figowym, w zamian za co on ją lansuje na aktorkę. Taki mają układ

 • andi.11111

  Oceniono 3 razy 3

  Ta pani zasłynęła głównie jako d..a p.Trelińskiego i stąd jej "sukcesy".

 • Gość: ula

  Oceniono 5 razy 3

  Dllaczego Treliński noe ożeni się z Edytą Herbuś,ma już swoje lata a on ją robi przez całe lata w konia,a ona się daje.Coś tu nie gra.

 • Gość: jas

  Oceniono 25 razy 3

  Lepiej tańczy, niż gra.

 • stefanek

  Oceniono 13 razy 1

  Polki to takie zmije! Jak na kogos ladniejszego od siebie pomyj nie wyleja, to dla nich dzien stracony! Zamiast pochwalic i wspierac za ambicje i pracowitosc dziewczyny, za to, ze cos dobrego robi ze swoim zyciem, ze sie stara, doksztalca - to nieeee.. wola ta dziewczyne dolowac i ponizac, zeby samej sie dowartosciowac - a wszystko tylko dlatego, ze dziewczyna urodzila sie ze sliczna twarza..

  Ps. Opanujcie sie, wy zlosliwe zmije! W czym wy jestescie takie lepsze od niej?! Niejedna z was daje du py w krzakach i jest bez wyksztalcenia - a Edyta w przeciwienstwie do was ( niektorych, bo nie chce obrazac fajnych kobiet!) przynajmniej jest inna - w POZYTYWNYM znaczeniu!!

 • Gość: andrutos

  Oceniono 4 razy 0

  Pani Edyta przeszła bardzo długą, trudną drogę. Imponujące. Zabawne, że bardzo wiele aktorek po szkole, idzie dokładnie w drugą stronę. Tym większe uznanie dla pani Edyty. Tak trzymać.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX