Edyta Górniak o Opolu. Ciekawsze jest coś innego. Debiut, pierwszy konkurs i... przegrana. Z kim? To nas naprawdę zdziwiło

KimKim.pl
19.06.2015 17:07
Edyta Górniak spotkała się w kulisach 52. Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej z Pauliną Drażbą, której opowiedziała o wielkim sentymencie, jaki czuje do Opola. to tutaj pragnęła wystąpić jako mała dziewczynka, to tu debiutowała. Przegrała jednak wtedy z inną gwiazdą. Którą? Dla nas było to ogromne zaskoczenie. Dłuższą rozmowę obejrzeć możecie na stronie KimKim.pl.
Komentarze (7)
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: w

  Oceniono 16 razy 12

  Katarzyna Skrzynecka nagrała kilka naprawdę niezłych płyt. Z dobrymi piosenkami, pięknymi tekstami. Zaczynała w Opolu, pięknie zresztą. Pamiętam jej kolejny opolski występ, Premiery- z piosenką: Nie wiem, naprawdę nie wiem.. Piękna!

 • Gość: gość

  Oceniono 18 razy 10

  Skrzynecka?? Super babka, a co najważniejsze nie gwiazdorzy i robi swoje w nosie ma celebrytyzm. Wiele razy ją krytykowano za ubiór- ale jak to mówią nie szata zdobi człowieka. Ona po prostu jest taką jak jest w rzeczywistości, niczego nie udaje.Tak trzymaj!!!A Edyta- hmm generalnie wszystko ok ale jednak jakiś niedosyt...lub przesyt!

 • Gość: astri

  Oceniono 19 razy 9

  A czy nie widzicie jaka ona jest pusta i sztuczna? Taka z niej artystka, ze nie czuje potrzeby czegokolwiek nagrać, od lat odcina kupony od sukcesów sprzed lat. Ktoś komponuje jej muzykę, ktoś pisze tekst, inna osoba reżyseruje jak ma śpiewać, ktoś ją ubierze umaluje, kto inny reżyseruje każdy gest na scenie, żeby stwarzała wrażenie, że przeżywa jakieś emocje. To jest produkt jak dziesiątki jej podobnych. Polska piosenka nie ma się źle. Jest wielu ambitnych dobrych twórców, którzy sami piszą teksty, wyrażają w nich głębokie emocje, refleksje często sami komponują i wykonując utwory w 100% utożsamiają się z tym co śpiewają. Jest wiele takich osób na scenie rockowej, alternatywnej, popowej, hip hopowej w każdym gatunku muzycznym i wcale nie są niszowi ich płyty się sprzedają oni zapełniają sale koncertowe a media z jakiegoś powodu wciskają ludziom chłam.

 • Gość: RRR

  Oceniono 2 razy 2

  Mogła wspomnieć też o przegranej z Dodą w 2006r. w koncercie Premier :P

 • Gość: obatel

  Oceniono 8 razy 0

  Po kij tym porypanym fotoreporterom tyle fotek tego glonojada?

 • Gość: emir

  Oceniono 1 raz -1

  co ta cyganka chciała być jedynką w Polsce,nie do wiary,stare pudło ma bardzo wysokie mniemanie o sobie.

 • Gość: gosc

  Oceniono 8 razy -2

  ciekawe kto bedzie jej płacil alimenty na dziecko ???? SW czy MSWiA.--a wymagania są wysokie.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX