Kinga Rusin skrytykowała Annę Komorowską: Już to pani mówiłam... Żona prezydenta odpowiada

Dzień dobry TVN/x-news
20.05.2015 10:08
Anna Komorowska była gościem studia 'DD TVN'. Rozmawiała z Kingą Rusin i Bartoszem Węglarczykiem o kampanii prezydenckiej, o włączeniu się w nią dzieci państwa Komorowskich oraz o jej roli jako Pierwszej Damy. Dziennikarka zarzuciła żonie prezydenta, że jest jej 'zbyt mało'. Anna Komorowska nie zgodziła się z tą opinią. Zobaczcie, co odpowiedziała.
Komentarze (145)
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • frankyy

  Oceniono 1096 razy 788

  jeśli kogoś nie pokazują w mediach to znaczy że jest go mało?
  a co żona prezydenta ma się lansować w Pudelku?
  kobieta urodziła 5 dzieci i pewnie nadal ma dość rodzinnych zajęć, jak Rusin będzie miała 5 dzieci to będzie mogła wymagać...

 • Gość: Henryka

  Oceniono 863 razy 705

  Jeżeli zaprasza się gości do studia to się ich nie krytykuje , a raczej stara się ich poznać i słuchać co mają do powiedzenia

 • Gość: gość

  Oceniono 694 razy 550

  Obejrzałam bez dźwięku: Pani Rusin podskakuje i ma wykrzywioną twarz. Pani Komorowska wygląda spokojnie. Czy ktoś może napisać, o co chodzi?

 • marjolaine

  Oceniono 433 razy 389

  Rusin była niegrzeczna, mogła powiedzieć to co chciała ale grzeczniej np w formir pytania: Czy nie uważa Pani, że..... a ona nie dość , że mówiła nerwowo, dość dobitnie gestykulując przy tym "łapami". W końcu to nie była pierwsza lepsza celebrytka ale żona prezydenta RP. Trochę szacunku Pani Kingo!

 • Gość: Hanna Peterseil

  Oceniono 400 razy 348

  Uważam że Pani Rusin zachowuje się jak gwiazda.Jest na wizji wyniosła nie elegancka i okazująca swoje sympatie. Nie oglądam programów z tą Panią ona na szczęście nie ma wielu programów a przez nią Stacja TVN dużo traci .

 • Gość: cezar85

  Oceniono 363 razy 297

  jakby wojen i komuny było mało

  los musiał nas jeszcze pokarać tym pudłem rusin

 • Gość: niepsuj46

  Oceniono 313 razy 283

  Pani Rusin juz dawno powinna zmienic pracę za dużo jej w telewizji-noszalancka dla gości, wlasnie ona się lansuje za królową tvp. Przelożeni powinni dobrze się zastanowić czy warto p. Rusin dalej zatrudniać.Każdej kobiecie która urodzi więcej niż 3 dzieci i należycie je wychowa należy sie godny szacunek. W tym wypadku nie bylo tutaj milej atmosfery.WSTYD dla p.Rusin.

 • Gość: x

  Oceniono 383 razy 283

  a Rusin to sie ku... zna.bedzie sie wymądrzać.

 • Gość: dlna

  Oceniono 281 razy 255

  zero klasy

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX