W Rock Radiu zadzwonili do Ogórek z propozycją sesji w Playboyu. Co odpowiedziała?

RockRadio
12.05.2015 10:42
W Rock Radiu dzwonią do Magdaleny Ogórek i proponują wywiad oraz sesję zdjęciową w Playboyu. 'Jako piękna kobieta nie może pani być zdziwiona, że takie magazyny jak Playboy się panią interesują'.
Więcej o:
Komentarze (7)
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: Ananas

  Oceniono 30 razy 18

  żal z ludzi, którzy wymyślili ten "żart"...

 • Gość: Ewa

  Oceniono 15 razy 11

  Moim zdaniem "żarcik" był nie na miejscu, chamski, seksistowski. Kobieta i tak się nastresowała w ostatnim czasie, dała się wciągnąć w idiotyczną koncepcję Millera, SLD ją wycisnęło a teraz mówią "Pani już dziękujemy" - chamstwo do kwadratu. W Polsce lubi się upodlić, wyśmiać, poniżyć, im bardziej wulgarnie tym publika donośniej wiwatuje ... Tylko drogi Panie Kubo, skoro Durczoka umoczyli to i z Panem pójdzie gładko z wodą w WC :/ prosto do szamba - a Pańscy "koledzy" jeszcze Pana dobiją niewinnym "żarcikiem".

 • Gość: Ewa

  Oceniono 9 razy 7

  Moim zdaniem było to nie na miejscu, seksistowskie i chamskie. Kobieta i tak wystarczająco się nastresowała w ostatnim czasie. W Polsce się chyba lubi upodlić, poniżyć, wyśmiać

 • Gość: stach

  Oceniono 17 razy 7

  Cnotliwa Zuzanna? Przeciez ona przeleciala przez lozka wielu plejbojow.Wielka doktor od siedmiu bolesci.Idiota Miller myslal ze ten sloik z Zabrza to druga Bienkowska?

 • toro567

  Oceniono 7 razy 5

  te żarty wojewodzkiego- są nie na miejscu....świadczy źle o nim i tych pseudo-kolegach...prymitywach w 100%

 • Gość: mona

  Oceniono 21 razy 3

  bardziej do plejboja sie nadaje niz na prezydenya hahahahahahahahahahahahaha

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX